POWIATOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

24 czerwca w Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego.
W akademii uczestniczyli: Jan Kacprzyk – Wicestarosta, Piotr Strzylak – członek Zarządu Powiatu w Ostródzie, Paweł Muszyński – Dyrektor ZSR im. W. Witosa w Ostródzie, Sylwia Bartnicka – wicedyrektor szkoły oraz zaproszeni goście: radni Rady Powiatu w Ostródzie, przedstawiciele związków zawodowych, przedstawiciele Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców, dyrektorzy szkół i placówek Powiatu Ostródzkiego oraz uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły.

 

Podczas uroczystości Wicestarosta wręczył tegorocznym absolwentom szkół ponadpodstawowych wyróżnienie Starosty Ostródzkiego  𝙋𝙧𝙞𝙢𝙪𝙨 𝙄𝙣𝙩𝙚𝙧 𝙋𝙖𝙧𝙚𝙨. Nagrodę w postaci wiecznego pióra otrzymali uczniowie, którzy podczas nauki w szkole wyróżnili się wzorowym zachowaniem, aktywną postawą i najwyższymi ocenami, a jednocześnie osiągnęli sukcesy w sporcie, olimpiadach, konkursach i projektach edukacyjnych. Gratulacje i kwiaty przekazane zostały także rodzicom prymusów.
Uczniowie ZSR im. W. Witosa w Ostródzie, którzy rok szkolny zakończyli z bardzo dobrymi i celującymi ocenami, otrzymali z rąk Dyrektora szkoły i wychowawców klas świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce.
Dyplomy i symboliczne gadżety, będące nagrodą za wzorową postawę podczas praktycznej nauki zawodu, wręczyli uczniom Sylwia Tumińska – Dyrektor Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Andrzej Siwczak – Starszy Cechu.
Nie zabrakło również nagród i gratulacji dla uczniów ze stuprocentową frekwencją na zajęciach szkolnych, dla uczniów aktywnych na rzecz szkoły oraz dla uczestników licznych konkursów.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego było ponadto odpowiednim momentem, by pożegnać dwóch odchodzących na emeryturę wieloletnich pracowników ZSR im. W. Witosa w Ostródzie.
 𝙐𝙧𝙤𝙘𝙯𝙮𝙨𝙩𝙤𝙨́𝙘́ 𝙯𝙖𝙠𝙤𝙣́𝙘𝙯𝙮ł 𝙨𝙮𝙢𝙗𝙤𝙡𝙞𝙘𝙯𝙣𝙮 𝙙𝙯́𝙬𝙞𝙚̨𝙠 𝙤𝙨𝙩𝙖𝙩𝙣𝙞𝙚𝙜𝙤 𝙨𝙯𝙠𝙤𝙡𝙣𝙚𝙜𝙤 𝙙𝙯𝙬𝙤𝙣𝙠𝙖.
Kierujemy podziękowania w stronę kierownictwa szkoły, pracowników oraz uczniów odpowiedzialnych za przygotowanie i prowadzenie imprezy oraz za realizację programu artystycznego.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.