ROZTAŃCZONE MAMUŚKI Z SP4 W OSTRÓDZIE

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. To święto kojarzy się wielu z nas uroczystymi (choć często nieciekawymi) apelami oraz kwiatami, które wręczane są pedagogom. U dzieci Dzień Nauczyciela budzi entuzjazm najczęściej wówczas, kiedy jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

W Szkole Podstawowej numer 4 w Ostródzie mamy uczniów z klasy II d postanowiły udowodnić, że wcale nie musi być tego dnia nudno. Wychowawczyni klasy Jolanta Brzózka zainspirowała je do przygotowania występu z tej okazji. Wszyscy włożyli sporo pracy w przygotowania, angażując nawet postronne osoby takie jak Krzysztof Bagiński, czyli DJ Krissmann, który przygotował profesjonalny podkład muzyczny.

Nauką kroków kierowała Jolanta Brzózka. Części garderoby, które potem posłużyły do pokazu własnoręcznie przygotowała to prując, to szyjąc, jedna z występujących mam.

Przyznajemy efekt jest niezwykle udany, co widać na poniższym filmiku.

Drogie mamy uczniów z klasy II d, a może w przyszłości pomyślicie o występie w jakimś telewizyjnym programie np. „Mam talent”? Bo niewątpliwie macie ich dużo.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.