„WITAMY W PROGACH EKONOMIKA”

Witamy w progach Ekonomika !

Trwa akcja promocyjna wśród uczniów szkół podstawowych! Jedną z nich był Dzień Otwarty w ZSZ im. S. Petöfi w Ostródzie, który odbył się 21 maja.

W tym dniu młodzież brała udział w pokazach i warsztatach, które przygotowali Nasi nauczyciele i uczniowie. Goście mogli poznać wszystkie kierunki kształcenie i osobiście wziąć udział w doświadczeniach, pokazach i symulacjach. Ta inicjatywa miała na celu uświadomienie naszym gościom profili kierunków kształcenia zawodowego, które znajdują się w ofercie edukacyjnej na rok szkolny 2024/2025. Uczestnicy przy recepcji zgłaszali swoje oczekiwania, a my dostosowywaliśmy plan organizacji do ich potrzeb. Większość uczniów szkół podstawowych zainteresowana była wszystkimi kierunkami zawodowymi, więc starali się oni dotrzeć do każdej atrakcji znajdującej się w harmonogramie Dnia Otwartego.

Zainteresowaniem gości cieszyły się wszystkie stoiska. Młodzież poznała zawody od praktycznej strony. Mamy nadzieję, że teoria i praktyka będzie rzutowała na świadome wybory kierunku zawodowego przez uczniów szkół podstawowych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.