NIE ZGŁOSIŁ SIĘ ŻADEN OPERATOR WYCIĄGU NART WODNYCH

Wyciąg nart wodnych nie jest pospolitą konstrukcją, co widać po problemach ze znalezieniem kompetentnych firm, które mogłyby go poprowadzić podczas zbliżającego się sezonu letniego.

Burmistrza Miasta Rafał Dąbrowski, poinformował o unieważnieniu postępowania dotyczącego obsługi wyciągu nart wodnych nad jeziorem Drwęckim w Ostródzie. Przyczyną unieważnienia był brak złożonych ofert w wyznaczonym terminie.

Postępowanie zostało wszczęte 15 maja 2024 roku, a termin składania ofert upłynął 24 maja 2024 roku o godzinie 9:00. W wyznaczonym czasie żadna oferta nie wpłynęła. kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosiła 288 350,00 PLN brutto.

Burmistrz Rafał Dąbrowski podkreślił, że miasto jest zdeterminowane, aby znaleźć odpowiedniego wykonawcę do obsługi wyciągu nart wodnych i zapewnić mieszkańcom oraz turystom dostęp do tej popularnej atrakcji.

Rozpoczynamy negocjacje z wolnej ręki z firmą, która remontowała wyciąg w ubiegłym roku. Zleciłem też Ostródzkiemu Centrum Sportu i Rekreacji poszukiwanie operatora swoimi kanałami. Postaramy się zrobić wszystko, by wyciąg ruszył w połowie czerwca.

– powiedział Burmistrz.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.