OŚMIUSET STUDENTÓW NA MAŁDYCKIM PLENERZE

25 maja odbyła się kolejna edycja „Rajdu Elektronika”, który już czwarty rok z rzędu przyciągnął studentów Politechniki Gdańskiej na malowniczą plażę „Dzika Gęś” nad jeziorem Ruda Woda w Małdytach. To wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi kilkuset młodych ludzi, by wspólnie bawić się, rywalizować i integrować.

W tym roku frekwencja była imponująca – niemal 800 uczestników! Studenci, pełni energii i entuzjazmu, przybyli pociągiem na pole namiotowe, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Konkursy, zabawy i doskonała muzyka tworzyły niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu nowych znajomości i budowaniu więzi.

Wszystko to odbyło się w idealnych warunkach pogodowych, co jeszcze bardziej podkreśliło wyjątkowość tego dnia. Strażacy z OSP Małdyty, we współpracy z policją, zadbali o bezpieczne przeprowadzenie młodzieży na pole namiotowe oraz wieczorem na dworzec PKP w Małdytach.

Rajd Elektronika po raz kolejny udowodnił, że można świetnie bawić się w plenerze. Studenci pokazali, że potrafią połączyć dobrą zabawę z odpowiedzialnością, co jest doskonałym przykładem dla innych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.