OSTRÓDZIANIN PATRYK GRUDOWICZ ODKRYCIEM TOP MODEL! JEDZIE NA FASHION WEEK!

Kolejny odcinek Top Model z udziałem naszego Patryka Grudowicza za nami. Działo się!

Na wszystkich uczestników programu czekały wyzwania, a najlepszą szóstkęą czeka wyjazd do Madrytu na Fashion Week. Pierwszym zadaniem było pozowanie w ekstremalnych warunkach. Utrudniała je, driftująca samochodem wokół modeli najlepsza drifterka w Europie, zdobywczyni tytułu Queen of Europe 2016, znana jako królowa polskiego driftu Karolina Pilarczyk. Mimo trudnych warunków Patryk spisał się dobrze

dscn9945Kolejne „modowa” bitwa odbyła się w Białymstoku. Polegała na udziale w pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego, jednego z najlepszych polskich projektantów. Tym razem było jeszcze lepiej! Jak stwierdził kreator mody Mariusz Przybylski na próbach, Patryk ma dobrą sylwetkę i umie odpowiednio chodzić. W nagrodę naszego modela spotkało duże wyróżnienie. Został on wybrany do otwarcia pokazu. Sam długo nie mógł w to uwierzyć.  Jak powiedział – to wyróżnienie jest dla niego zaszczytem.

Patryk nie zawiódł i zaprezentował się świetnie. Za swój występ na pokazie dostał dodatkową nagrodę – spinki od firmy Apart.

Kolejne zadania, mające duży wpływ na to, kto ostatecznie pojedzie na Fashion Week, to dwie sesje zdjęciowe. Pierwszą było pozowanie w samej bieliźnie. Patryk przeszedł to zadanie bez problemów.

Druga sesja zdjęciowa wiązała się także ze specjalna nagrodą, którą było opublikowanie nagrodzonego zdjęcia na okładce magazynu Glamour. Uczestnikom pomagali Mariusz Kuś – szef działu mody Glamour oraz polska supermodelka Anna Jagodzińska. Sesję fotografował Marcin Tyszka. Chociaż ostródzianin nie wygrał tego zadania to i tak zaprezentował się w nim bardzo dobrze.

dscn9955Oceniając uczestników programu projektant mody Mariusz Przybylski powiedział o Patryku: „Jesteś idealny na ten moment do pracy w kraju i za granicą. Chciałbym, żebyś wyszedł w moim pokazie najnowszej kolekcji z całą ekipą najlepszych polskich modeli, którzy chodzą na światowych wybiegach. Staniesz z nimi w jednym szeregu i będziesz z nimi na tym pokazie”. Czy trzeba coś dodawać więcej?

Dla jury Patryk Grudowicz jest odkryciem programu, dla jednego z członków jury nawet numerem jeden.

Dla oglądających ostatni odcinek Top Model było oczywiste, że po takich pochwałach Patryk musiał znaleźć się najlepszej szóstce programu. W nagrodę pojedzie na wielkie wydarzenie w świecie mody – Fashion Week do Madrytu. Gratulujemy!!!

Na koniec czekały na Patryka jeszcze dwie niespodzianki. Po szczerej rozmowie z Joanną Krupą, która jest zachwycona młodym modelem, wspólnie zadzwonili z życzeniami urodzinowymi do mamy młodego modela. Patryk nie potrafił ukryć wzruszenia całą sytuacją. Kolejna niespodzianka to korekta uzębienia w klinice dentystycznej, która pozwoli Patrykowi jeszcze lepiej się prezentować.

Marzenia się spełniają. Naprawdę! Czego przykładem jest kariera młodego, skromnego ostródzianina.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.