OSTRÓDZKA MŁODZIEŻ NAGRAŁA FILM “O DWÓCH TAKICH”

W czwartek (06.01.2022) miała miejsce premiera filmu, który nakręciła ostródzka młodzież.

 

Film ” O Dwóch Takich” jest przygodą oraz wyzwaniem dla dwojga młodych ludzi, których drogi się w pewnym momencie krzyżują. Ich losy są dramatyczne, oboje muszą dużo przejść. Ten film ukazuję  nie tylko pewne kryzysy młodych ludzi ale też nas jako społeczeństwa. Może być on swoistą metaforą dla nas samych, dla naszych relacji i dla świata w tych czasach.
Oglądając go warto sobie postawić pytania, co jest kruche, a co trwałe? Co jest ważne, a co nieistotne?  Dysonans społeczny zaistniały w filmie tak jak i zachowania oraz modele rodzin z ekranu nie są fikcją i z tego widz musi zdawać sobie sprawę. Film można nazwać poruszającym dramatem, który niesie za sobą treść i bardzo ciekawą historię pełną zwrotów akcji, uniesień i wzruszeń.

Jesteśmy grupą nastolatków z Ostródy, którzy chcą realizować swoje pasje, związaną z kinematografią. W tym projekcie było zaangażowanych 18 osób. Jest to dramatyczny, pełen akcji i jej zwrotów oraz wzruszeń film “O dwóch takich” z pewnością poruszy wyobraźnię jak i zaciekawi niejednego widza.

W najbliższym czasie będziemy nagrywać kolejny film, więc również bylibyśmy bardzo wdzięczni za wspomnienie o zbiórce na poczet następnego projektu z uwagi na koszty realizacji.

 

Nagrania trwały 4 dni, po 10-12 godzin dziennie. Projekt zaangażował młodzież: zdjęcia i montaż: Michał Lendzion, scenariusz i reżyseria: Filip Pokrzywnicki, zdjęcia i dźwięk:  Artur Sułowski, kierownictwo planu: Melania Czaplejewicz. Przy realizacji projektu uczestniczyli także: Paweł Lisowski, Mikołaj Semerak, Stefan Jarzyło, Jakub Połuszejko, Melania Czaplejewicz, Oskar Kacała, Emilia Nawotka, Grzegorz Szymański, Laura Jasińska, Weronika Wajdyk, Adrian Geherke oraz Jakub Macek.

Młodzież można wesprzeć w realizacji ich hobby wpłacając dowolną kwotę na internetowej zrzutce —> klik

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.