OTWIERAJĄ BIZNES MIMO ZAKAZU. “RATUJEMY SIĘ SAMI!!”

Właściciel jednego z centrów rozrywki w Zamościu, gdzie można zarówno zjeść posiłek jak i wziąć udział laserowym paintballu, postawił wszystko na jedną kartę.

W środę 6 stycznia wznowił działalność, pomimo zakazu. Pandemia mniemana sprawiła, że w życie weszło sporo restrykcji związanych z działalnością w wielu branżach. Do tej pory zamknięte są hotele, kina, teatry, parki rozrywki, galerie handlowe itp.

“Nie jesteśmy w stanie czekać w nieskończoność na Pomoc Państwa”

W komunikacie, który pojawił się na oficjalnej stronie przedsiębiorcy, możemy przeczytać:

Kochani po długich namysłach rozmowach z radcami prawnymi, adwokatami nie jesteśmy w stanie czekać w nieskończoność na Pomoc Państwa !!!! Ratujemy Gastro ! Ratujemy się sami !!!!! Przez okres pandemii nie zwolniliśmy ani jednego pracownika ,nie otrzymaliśmy również ani złotówki z tarcz antykryzysowych (odmowa) .Sytuacja jaka dotknela Nas i wielu przedsiębiorców w Zamościu doprowadzi do zadłużenia i bankructwa !!!!!! KOCHANI OD JUTRA NASZ LOKAL JEST OTWARTY Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO !!!!!!! Otwieramy lokal zgodnie z prawem obowiązującym w RP!!!! Jeśli jesteś chory lub ktoś z Twojego bliskiego otoczenia -zostan w domu !!!!! Rezerwację wszystkich atrakcji pod nr tel .606 312 130 – po dokonaniu rezerwacji nikt inny nie zostanie wpuszczony do lokalu po za Twoje grupą.

Determinacja przedsiębiorcy wynika z braku pomocy od państwa. Do żadnej tarczy nie został zakwalifikowany. Wszystko przez to, że urzędnicy porównywali działalność prowadzoną przed rozbudową z działalnością podjętą po dokonaniu dodatkowych inwestycji. Lokal rozrósł się bowiem z 200 m kw. do ponad 1000 m kw.

 

1 comments

To jest strasznie głupie co oni robią z ludźmi. Tyle człowiek żyje i przeszedł chorób bez szczepionek, że każdy nabiera odporności i dalej żyje. Oni próbują zniszczyć wszystkich i wszystko co zostało do tej pory zbudowane ciężką pracą ludzkich rąk. Wciskają jakieś gówno co niby ma pomóc ,ale chyba wyjść z kryzysu finansowego aby nie było komu zwracać pieniędzy za kłopoty z tym związane.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.