PANI ANNA ERBER JEST SOŁTYSEM JUŻ OD CZTERDZIESTU LAT

25 maja w Królewie odbyła się wyjątkowa uroczystość – jubileusz 40-lecia pełnienia funkcji sołtysa przez Panią Annę Erber. Pani Anna, najdłużej urzędująca sołtys w Gminie Morąg, została uhonorowana za swoją długoletnią i owocną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Burmistrz Morąga, Tomasz Orłowski, osobiście złożył Jubilatce serdeczne gratulacje i podziękowania za jej nieustanny trud oraz zaangażowanie. W swoim przemówieniu podkreślił, jak ważna i cenna jest codzienna praca sołtysa, wymagająca wytrwałości i poświęcenia. Pani Anna Erber, dzięki swojej działalności, zyskała zaufanie społeczne, a jej praca była wielokrotnie doceniana przez mieszkańców.

Wszyscy obecni na uroczystości życzyli Pani Annie zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Wyrażono nadzieję, że nie zabraknie jej energii i pomysłów na kolejne przedsięwzięcia, które będą integrować i rozwijać lokalną społeczność.

Uroczystość była nie tylko okazją do świętowania, ale także do refleksji nad znaczeniem pracy sołtysa i jej wpływem na życie mieszkańców. Pani Anna Erber swoim przykładem pokazała, jak ważna jest wytrwałość, zaangażowanie i troska o dobro innych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.