PODPISANO UMOWĘ NA BUDOWĘ POMOSTU NA J. DĄBROWA WIELKA

Umowa na budowę pomostu na jeziorze Dąbrowa Wielka podpisana.

W dniu 3 lutego 2023 r. została podpisana umowa z wykonawcą zadania dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych pn. „Budowa publicznego pomostu rekreacyjnego na jeziorze Dąbrowa Wielka”.
 Wykonawcą zadania wyłonionym w postępowaniu przetargowym jest firma MAT-BUD Michał Piechowiak z siedzibą: ul. Główna 59, 66-340 Przytoczna, która złożyła ofertę na wykonanie zadania za kwotę  1.826. 550 zł
Przyznane dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych to 1.350.000 zł, natomiast pozostałe środki zostaną poniesione z budżetu Gminy Dąbrówno, w tym z funduszu sołeckiego sołectwa Dąbrówno.
Zadanie realizowane jest w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” i zostanie zakończone zgodnie z umową do lutego 2024 r.
 W pierwszym etapie Wykonawca opracuje projekt w oparciu o koncepcję posiadaną przez Gminę oraz uzyska stosowne pozwolenie na budowę, a następnie dokona rozbiórki istniejącego pomostu i wybuduje nowy pomost.
Powyższa inwestycja jest kolejną, która będzie realizowana z dofinansowaniem w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na terenie Gminy Dąbrówno.
źródło: Gmina Dąbrówno

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.