PORT MAZURY: PIERWSZY SEZONOWY LOT DO TURCJI ZA NAMI

W środowe przedpołudnie w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury odbyła się inauguracja nowego połączenia czarterowego touroperatora ITAKA do tureckiej Antalyi.

Loty na tej trasie będą realizowane w każdą środę do 20 września 2023 roku.

Wakacje z wylotem z Mazur ze specjalną ofertą parkingu na lotnisku za 1 zł, można już rezerwować na stronie internetowej www.itaka.pl i w Salonach Firmowych ITAKI, a także w wybranych biurach podróży.

Na lotnisku na pasażerów pierwszego rejsu czekała miła niespodzianka w wakacyjnym klimacie – słodki poczęstunek oraz lotniskowe upominki.

Na zlecenie ITAKI loty na tej trasie obsługuje polska linia lotnicza Buzz należąca do grupy Ryanair. Pełny samolot wystartował z Lotniska Olsztyn-Mazury chwilę po 11:00. Lot do Antalyi trwa około 3 godzin.

– Dzisiejsza inauguracja nowego połączenia do Turcji to idealny start sezonu wakacyjnego na naszym lotnisku. Cieszymy się, że mieszkańcy Warmii i Mazur, jak również Podlasia, zyskali tego lata możliwość wylotu na wymarzone wczasy z lotniska położonego w ich regionie. Bez tłoku, bez kolejek – przyjaźnie i komfortowo. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy z ITAKĄ – liderem branży turystycznej, która zaowocuje rozbudową siatki połączeń czarterowych w kolejnych latachmówi Wiktor Wójcik, prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Na mapie naszych portów wylotowych pojawiło się nowe, ważne i atrakcyjne miejsce – lotnisko Olsztyn-Mazury. To wielka satysfakcja, że pierwszy raz w historii nasi klienci rozpoczną swoją wakacyjną podróż od lotniska Olsztyn-Mazury. Zawsze chcemy być jeszcze bliżej Klientów i właśnie przekonaliśmy się, jak wielu z nich doceniło ten fakt, wybierając wylot właśnie stąd. W naszej działalności stawiamy na nieustanny rozwój: nowe technologie, nowe destynacje, nowe segmenty produktu. Kolejne lotnisko wylotowe znakomicie wpisuje się w naszą strategię. Antalya na słynnej Riwierze Tureckiej, to nasz ofertowy hit, o czym świadczą miliony Klientów, którzy spędzili z nami udane wakacje w tym rejonie. Naszym Klientom życzę wspaniałych wakacji z ITAKĄ, a władzom lotniska dziękuję za owocną współpracę – komentuje Piotr Henicz, wiceprezes ITAKA HOLDINGS.

Pełen rozkład lotów dostępny jest na stronie portu lotniczego www.mazuryairport.pl

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.