KANDYDATKI NA MISS PREZENTOWAŁY SWOJE WDZIĘKI W OLSZTYNIE

4 września w Olsztyńskiej siłowni BODY PERFECT odbył się drugi z kolei casting do Miss Północy 2016 – etapu eliminacyjnego do Miss World Poland. Do castingu zarejestrowało się kilkadziesiąt dziewcząt z województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz wiele pięknych kandydatek z pozostałych regionów Polski. Dziewczęta miały okazję zaprezentować swoją urodę oraz osobowość przed jury.

Miss Północy 2016 to wydarzenie, które ma na celu wyłonić kandydatki do tytułu Miss World Poland, a w konsekwencji również najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentować nasz kraj w trakcie światowej gali. W minioną niedzielę casting do Miss Północy 2016 odbył się w Olsztynie. Kolejne etapy dla regionu Polski północnej odbędą się jeszcze w Mławie (18.09) oraz w Bydgoszczy (24.09.).

Dziewczyny zgłaszające się na casting musiały spełnić kilka warunków: posiadać polskie obywatelstwo, być panną bez dzieci, mieć co najmniej 170 cm wzrostu, być w wieku od 18 do 25 lat, nie posiadać widocznych tatuaży oraz być niekaraną.

Eliminacje do Miss World Poland - Olsztyn (Projekt Miss) (04.09.2016)-1018– Formuła konkursu była prosta. Kandydatki musiały w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość. Jury oceniało nie tylko fizyczne aspekty kandydatek, ale również grację czy inteligencję. Istotne jest, aby kandydatki zostały ocenione przez fachowe jury. Dobieramy więc skład opiniujący pod kątem kompetencji i doświadczenia. W Olsztynie mieliśmy zaszczyt współpracować z wybitnymi osobowościami – komentuje Michał Stachowski odpowiedzialny za organizację castingu w Olsztynie.

Honorowym członkiem jury była Elżbieta Wierzbicka, wyłączny organizator konkursu Miss World Poland, ekspert w dziedzinie wyborów miss.  Jej wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas zarządzania konkursami piękności gwarantują profesjonalizm i transparentność zasad wyboru polskiej kandydatki do korony Miss World.

Każda z dziewczyn przed jurorami zaprezentowała się dwukrotnie. Najpierw w czarnych legginsach i czarnym topie, następnie w strojach kąpielowych i szpilkach. Kandydatki uczestniczyły również w mini sesji zdjęciowej.
Każda z uczestniczek była skrupulatnie mierzona przez członków zespołu organizującego casting.

W sumie z czterech regionalnych castingów jurorzy wybiorą 20 dziewczyn, które pod koniec października wezmą udział w finałowym konkursie Miss World Poland. Kolejne castingi odbędą się w Mławie(18 września) oraz Bydgoszczy (23 września).Eliminacje do Miss World Poland - Olsztyn (Projekt Miss) (04.09.2016)-1005

Miss Północy 2016 to pierwszy przystanek na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety globu. Wygrana w regionalnym castingu jest przepustką do walki o koronę Miss World Poland 2016, która z kolei otwiera drogę do zaprezentowania się całemu światu podczas gali Miss World 2017.

Już teraz zapraszamy na najbliższy casting w Mławie, który odbędzie się 18 września w Mławskim Centrum Tańca. Szczegółów należy szukać na stronie organizatora www.projektmiss.pl/ oraz na FACEBOOK www.facebook.com/projektmiss/ .

Każdy casting to nie tylko pierwszy krok na drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej kobiety świata, ale też szansa aby zostać zauważoną i rozpocząć karierę modelki. Miss World to zmagania ponad 100 przedstawicielek różnych krajów, odbywające się od 1951 roku. Korona, którą przyznaje organizacja niestety od ponad 25 lat nie trafiła na głowę Polki. Pora to zmienić – dlatego zapraszamy piękne dziewczyny do przystąpienia do konkursu Miss Północy 2016.

Aby wziąć udział należy uprzednio zarejestrować się na stronie www.projektmiss.pl i podać następujące dane: – imię, nazwisko oraz dane kontaktowe – wzrost i wagę – obwód biustu, bioder i talii – kolor włosów i oczu oraz załączyć zdjęciaEliminacje do Miss World Poland - Olsztyn (Projekt Miss) (04.09.2016)-1010 lub linki do profili w portalach społecznościowych.

Spośród zgłoszeń organizator wybierze uczestniczki, które zostaną zaproszone na casting.

Fundacja „Projekt Miss” to przedsięwzięcie z misją, aby przywrócić konkursom piękności dawny blask. Organizatorzy pragną, aby organizowane wybory cieszyły się opinią przejrzystych, profesjonalnych i prestiżowych. Mamy jasny cel – przyznawać tytuł miss, z którym wiąże się katalog pozytywnych warunków jakie spełnia kandydatka, która go otrzymuje oraz organizacja, która go wręcza. Jak mówią przedstawiciele fundacji: Szanujemy dorobek istniejących instytucji, jednak chcemy wytyczyć nowe wzorce i odbudowywać wizerunek, który został zniszczony przez niejasne zasady, nieformalne wpływy czy skandale obyczajowe. Obserwując przebieg krajowych wyborów miss stwierdziliśmy, że brak jest profesjonalnych, atrakcyjnych dla widza i dających poczucie komfortu kandydatkom konkursów piękności. Postanowiliśmy więc takie stworzyć.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.