ROZPOCZYNA SIĘ PROJEKT ”REWITALIZACJA PODWÓREK W OSTRÓDZIE”

MOŻLIWA OBNIŻKA CZYNSZU NAJMU LOKALI NALEŻĄCYCH DO GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA

Informujemy, że rozpoczyna się realizacja projektu pn. „Rewitalizacja podwórek w Ostródzie”, w ramach którego zostaną dofinansowane dwa podwórka z terenu miasta. Projekt w głównej mierze polega na tym, że mieszkańcy samodzielnie przeprowadzą większość prac. Miasto zakupi uzgodnione z mieszkańcami materiały i urządzenia.

Od 22 marca do 9 kwietnia można składać zgłoszenia podwórek do przedmiotowego projektu. Ocena zgłoszonych podwórek odbywać się będzie na podstawie trzech kryteriów. Najważniejszym z nich jest ilość osób, które aktywnie będą angażować się w uzgadnianie zakresu rewitalizacji podwórka, a następnie wykonanie niezbędnych prac na podwórku.

Szczegółowe informacje znajdują się w poniższych Zasadach udziału mieszkańców Ostródy w projekcie „Rewitalizacja podwórek w Ostródzie”.

Wypełniony formularz należy złożyć w  Urzędzie Miejskim w Ostródzie:
a) w wersji papierowej – w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostródzie, ul. A. Mickiewicza 24 lub,
b) w wersji elektronicznej w formie podpisanego skanu dokumentu przesłać na adres: kontakt@smart.ostroda.pl lub przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego.

Informacji w ramach projektu udzielają pracownicy Referatu Rozwoju Lokalnego Urzędu Miejskiego w Ostródzie pod numerami telefonów: 89 642 94 41, 89 642 94 48, 89 642 94 06. Pytania w sprawie naboru można wysyłać również na adres kontakt@smart.ostroda.pl.

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Załączniki:

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.