SAMOOBSŁUGOWY SERWIS ROWEROWY W GLAZNOTACH

Coś bardzo fajnego dla miłośników rowerowych wypraw. W pięknych Glaznotach (gmina Ostróda) właśnie oddano do użytku nowoczesną samoobsługową stację serwisowania rowerów.

Obiekt powstał za sprawą Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewodników, którzy rozpisali projekt i otrzymali grant w wysokości  49 729 zł.

Samoobsługowy punkt naprawczy rowerów posiada również funkcję ładowania również elektrycznych. Stacja zawiera szeroką gamę akcesoriów niezbędnych do wykonania przeglądu i naprawy rowerów. Dzięki stacji można m.in. napompować koła, naładować elektryczny rower, dokręcić elementy lub wymienić koło. Zestaw narzędzi naprawczych zawiera: wkrętak, klucz uniwersalny, klucz płaski, klucz nastawny, łyżki do opon. Narzędzia zainstalowane są na linkach ze stali nierdzewnych. Jest ręczna pompka powietrza z manometrem i adapterem na wszystkie zawory rowerowe. Konstrukcja stacji pozwala na umieszczenie roweru na wspornikach umożliwiających dokonania napraw lub przeglądu.

To profesjonalna stacja, gdzie można dokonać szybko i wygodnie pracę serwisową również wózków inwalidzkich lub dziecięcych. Wszystkie elementy cechują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie wskutek długotrwałego korzystania z nich.

Przypominamy też, że na obszarze Krainy Drwęcy i Pasłęki do której należy cześć powiatu ostródzkiego jest 695 km szlaków rowerowych.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.