SANEPID SERYJNIE PRZEGRYWA W SĄDACH. OBOSTRZENIA NIELEGALNE

Aspirujący do miana totalitarnego Rząd nie jest wszechmocny wbrew swoim marzeniom. Próby rozbicia polskiej przedsiębiorczości i konkretnych branż napotykają obór. Miejmy nadzieję, że ten opór rozpłynie się na całą Polskę.

Niech przykładem dla nas będzie obecna sytuacja w Mazowsza, gdzie Wojewódzki Sąd Administracyjny seryjnie unieważnia decyzje o drakońskich karach nałożonych przez inspektorów sanitarnych na osoby, które nie przestrzegały obostrzeń, które jak wskazują decyzje sądu są nielegalne.

Według prawników obostrzenia zostały wprowadzone bez odpowiedniej podstawy. Bilans z trzech dni to przegrana sanepidu 21 : 0 – podał serwis WP.

Być może  nadchodzi kres przestępczych decyzji rządu, celowego niszczenia polskiej gospodarki i marzeń ludzi pracowitych. Oby sytuacja z Mazowsza była kolejnym impulsem dla innych, którzy podnoszą rękawice w walce z rządowymi figurantami.

Na koniec warto przytoczyć słowa szefa małopolskiego sanepidu Jarosława Foremnego, które wypowiedział dla portalu LoveKraków.pl

To pospolite restauratorskie nieposłuszeństwo i my tego nie opanujemy.

Przy czym sprostujemy słowa pana Jarosława – To nie jest nieposłuszeństwo, to jest zdrowy rozsądek i walka o wolność.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.