SEGREGACJA SANITARNA TO PRZESTĘPSTWO

SEGREGACJA SANITARNA TO PRZESTĘPSTWO

Ostatnio głośno o kolejnym represyjnym zabiegu technokratów i pionków sprawujących władzę w upadającej Europie. Chodzi o segregację sanitarną, swoisty podział na ”wkłutych” i ”niewkłutych”. Ci drudzy mają być pozbawiani podstawowych praw. Oczywiście jest to zabieg bandycki ze strony władz – dlatego trzeba podjąć walkę. Poniżej opinia prawna.

W środowym głosowaniu zdecydowana większość europarlamentarzystów poparła wydawanie „Certyfikatu EU Covid-19” czyli tzw. ”paszportów szczepionkowych”.

Zakazy dla niezaszczepionych, czyli tzw. SEGREGACJA SANITARNA jest niezgodna z prawem.

Coraz częściej w mediach słychać o przywilejach dla zaszczepionych przeciwko Covid-19 w postaci tzw. paszportów, możliwości podróżowania samolotem, wejściu do sklepu czy skorzystaniu z usług medycznych. Cła sytuacja jest wyłącznie spowodowana tym aby ludzi zmusić strachem groźbą i zakazami do przyjęcia eksperymentalnej „szczepionki” na C-19.

Media donoszą, że dla osób zaszczepionych łatwiejszy będzie dostęp do lekarza, gdyż nie będą wymagane dodatkowe testy diagnostyczne w kierunku koronawirusa oraz osoby, które przyjmą zastrzyk ze „szczepionką”, nie będą uwzględniane w limitach spotkań towarzyskich. Pamiętajcie, iż jest to jedynie psychomanipulacja polegająca na zastraszeniu ludzi i zmuszenia ich do globalnego eksperymentu medycznego.

Oficjalnie mówi się już że osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 będą mogły bez dodatkowych testów diagnostycznych w kierunku SARS-CoV-2 korzystać ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz być przyjętymi do domu pomocy społecznej, a także nie będą uwzględniane w limitach dotyczących tzw. spotkań towarzyskich.” Uznać należy, iż takie działanie będzie zwykłą dyskryminacją, jaka jest zakazana Konstytucyjnie oraz w ratyfikowanej przez Polskę Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i tym samym każda przychodnia czy szpital postępujący w ten sposób będzie popełniał przestępstwo z art. 119 k.k. oraz 160 k.k.

Osoby zaszczepione tym preparatem chemicznym (będącym w dalszym ciągu w II fazie badań) już nie będą musieli odbywać kwarantanny po powrocie do kraju z wakacji czy też innego wyjazdu. Pamiętajmy jednak, że umieszczanie niezaszczepionych obywateli powracających z zagranicy w kwarantannie jest nielegalne, ponieważ jest to, zwykły areszt domowy.

Zgodnie z Ustawą z dnia 05 grudnia 2008 roku (z późn. zm.) kwarantanna jest stosowana wyłącznie wobec osób chorych i podejrzanych o zachorowanie. Ustawodawca również dokonał interpretacji tej kategorii osób w art. 2 ust 20 i 21 w/w ustawy.

Ale czy to jest zgodne z prawem?

Naszym zdaniem =nie i uznajemy, iż jest to (Nie)równość wobec prawa oraz dyskryminacja, a także przymus do określonego zachowania.

Nierząd Morawieckiego i spółki zapomnieli jednak w tej całej psychozie strachu jaką stworzyli wśród nieświadomych i niemyślących logicznie ludziach o Konstytucji. Konkretnie w tym przypadku o art. 32. Zgodnie z nim „wszyscy są wobec prawa równi”, a także „nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny” oraz Europejską Konwencję o Ochronie Praw Człowieka – jej art. 8, który posiada brzmienie:

[Prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego]

  1.  Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji.
  2. Niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z tego prawa, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przez ustawę i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób.

Oraz o art. 39, z jakiego wynika, iż nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

W tym miejscu warto również nadmienić, iż ewentualne naruszenia stoją w sprzeczności z Punktu 1 Kodeksu Norymberskiego,  art. 39 Konwencji Genewskiej, art. 7 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych, oraz art. 5, oraz art. 15 Konwencji o prawach człowieka i biomedycynie.

Zatem jak wynika z powyższego to, co planuje nasz (Nie)rząd wg. naszej oceny ich działania kwalifikują się do postawienie tych pseudo rządzących pod trybunał stanu. Chcielibyśmy zadać pytanie do opozycji, jaka zajmuje czołowe stanowiska w tym (NIE)rządzie – gdzie jest, aby bronić naszych praw? Tak przed wyborami najeżdżaliście na PiS a teraz zawsze ich popieracie. Czyżby strach zajrzał wam w oczy, iż wyda się wszystko to, co robiliście kiedy rządziliście Polską?

Pamiętajcie, że to od nas zależy kiedy ta farsa się zakończy.

Jeśli będziemy pokornie wykonywać bezprawie (NIE)rządu to plan Nowego Porządku Świata szybko zostanie wprowadzony.

Zatem nie licz na to, że ich przestępcze działania się zakończą, bo tak nie będzie.

1 comments

Jestem strasznie zbulwersowana tym jak traktuje się pacjentów nieuklutych w ośrodku zdrowia w miejscowości, w której mieszkam. Otóż osoby uklute mogą normalnie czekać w poczekalni na swoją wizytę u lekarza a pozostałe w izolatce. Cj gorsza, jeżeli jest już w niej za dużo oczekujących, reszta czeka na dworze. Jestem ciekawa czy to jest normalne aby gdy przyjdą mrozy matka z chorym dzieckiem lub starsza osoba musiała stać na dworzu bo jest gorszego sortu. Jestem tym bardzo zaniepokojona i mam pytanie : jak można temu zaradzić bo wydaje mi się że to niezgodne z prawem i konstytucją. Szkoda mi tych ludzi. Proszę o poradę i odpowiedź czy u Państwa też tak jest. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.