SPEŁNIŁ SIĘ AMERICAN DREAM PATRYKA GRUDOWICZA Z OSTRÓDY! WYGRAŁ TOP MODEL!

Wszyscy czekaliśmy dziś na to, czy, jak powiedziała w jednym z odcinków Joanna Krupa, spełni się  „american dream” Patryka Grudowicza. I sen stał się faktem. Skromny chłopak z Ostródy został zwycięzcą programu Top Model.

Tak, chłopak z niewielkiego miasta, jakim jest Ostróda,  wygrał program i ma szansę być rozchwytywanym modelem prezentującym kolekcje najlepszych kreatorów mody na największych wybiegach świata. Jest dowodem na to, że marzenia, te prawdziwe, nawet wydawałoby się nieosiągalne, się spełniają!

Teraz stoi u wrót wielkiej kariery w świecie mody. Czy Patryk wykorzysta szansę? Obserwując go od początku udziału w programie, można mieć pewność że tak!

A jak do tego doszło?

W jury zasiedli Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska i Joanna Krupa.

dscn0072O zwycięstwo w programie konkurowała jeszcze dwójka innych uczestników: Daria Zhalina i Ewa Niespodziana, a do wygrania były: 100 tysięcy złotych, zdjęcie na okładce Glamour oraz podpisanie umowy z agencją Avant Models.

Patryk nie mógł uwierzyć, że z takiego małego chłopca dostał się do finału. Jak sam powiedział: Lubiłem swoje proste życie, ale chciałem coś zmienić, chciałem coś więcej od życia. Przychodząc do tego programu, nie myślałem, że dostanę tak wiele, dostałem wszystko.

Na pytanie Joanny Krupy, jak udało mu się zajść tak daleko mimo mocnej konkurencji , odpowiedział: Myślę, że o dzięki ludziom, którzy we mnie uwierzyli. Nie myślałem, ze jestem fotogeniczny. Nie umiałem pozować. Gdy mówiłem, że idę do programu Top Model wiele osób traktowało mnie jak głupka. Jednak teraz przed aparatem czuję się spełniony. To jest moje życie, mój świat. Jak sobie teraz to namaluję, to już jest moja bajka.

dscn0081Na widowni obecna była także mama Patryka, która zapytana przez Michała Piróga, jak to jest oglądać syna na scenie, stwierdziła, że to wspaniałe uczucie i duma.

Jury wysoko oceniło okładkę Glamour z Patrykiem Grudowiczem. Joanna Krupa stwierdziła, ze jest pod ogromnym wrażeniem metamorfozy ostródzianina podczas trwania programu. Dla Anny Jagodzińskiej Patryk od początku był faworytem. Jak sama stwierdziła, „coś zaiskrzyło”.

Po pierwszej fazie programu programu odpadła Daria Zhalina, co oznaczało, że Patryk jest już w najlepszej dwójce. Finałowa dwójka, wraz z pozostałymi uczestnikami tegorocznej edycji Top Model wzięła udział w pokazie projektanta Mariusz Przybylskiego.

 

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.