43. MIĘDZYNARODOWE TARGI MEBLOWE ROZPOCZĘTE

III. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 9 września 2016 roku. Impreza zbiega się z organizowanymi w tym samym czasie w Expo Mazury 43 Międzynarodowymi Targami Meblowymi.

Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli AMIA dedykowane są producentom i dystrybutorom maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistycznego oprogramowania dla branży meblowej, służącego optymalizacji produkcji.

Spotkania AMIA stanowią idealną formę promocji, ale również kreują efektywne biznesowe relacje, które procentują w postaci dużych kontraktów, kluczowych szczególnie dla małych i średnich firm.

Meblarstwo i przemysł drzewny jest jedną ze specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego. Lasy stanowią tutaj 1/3 powierzchni regionu, natomiast przemysł drzewny i meblarski jest kluczową gałęzią gospodarki. Nie brakuje również dużych firm meblarskich, które sprzedają swoje produkty na całym świecie.

W uroczystościach związanych z otwarciem imprezy uczestniczył Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

Źródło: WWiM

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.