ANGELA GODLEWSKA – KOLEJNY TALENT Z OSTRÓDY

Śpiewem interesowała się od dziecka. W szkole podstawowej (SP3) brała udział w  konkursach wokalnych.

Jako 11 latka założyła profile na portalach społecznościowych takich jak MySpace, YouTube i tam wstawiała własne wykonania popularnych piosenek. Wraz z rozpoczęciem nauki w Gimnazjum nr 1 w Ostródzie, zaczęła interesować się grą na gitarze.
Przy pomocy tutoriali dostępnych w internecie nauczyła się podstaw gry na tym instrumencie i zaczęła tworzyć swoje własne melodie. Wstąpiła do 51 Grunwaldzkiej Drużyny Wędrowniczej ” AmicuS „, gdzie mogła dalej rozwijać swoje pasje mając możliwość występów m.i. na „Festiwalu Piosenki Harcerskiej Turystycznej i Żeglarskiej” .

Kiedy rozpoczęła naukę w „Bażyniaku” wstąpiła do chóru pod przewodnictwem p. Andrzeja Kowalskiego. To właśnie na próbach chóru zaczęła dowiadywać się czegoś więcej o emisji głosu.

Po kilku dobrych latach połączyłam swoje siły z Olą Ludwiczak (Ciocia Olson) i Kamilą Nalewaj dołączając do ich projektu BAZA. Wiązało to się z debiutem w studiu i na scenie. Wtedy otworzyłam się ponownie na świat muzyki. Dzięki wsparciu dziewczyn oraz innych bliskich mi osób powróciłam do gry na ukulele oraz do nagrywania coverów. Jestem również w trakcie tworzenia autorskiego materiału w klimacie Rock/Indie Rock i mam nadzieję, że zostanie on pozytywnie odebrany przez internautów oraz oczywiście przez mieszkańców Ostródy – dodaje Angela.
My trzymamy kciuki za szybki rozwój kariery.

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.