ASPIRANT ROBERT HORODYŁOWSKI Z KPP OSTRÓDA STRZELAŁ NAJCELNIEJ!

Zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie rozstrzygnięte. Najlepszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej został asp. Robert Horodyłowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W rywalizacji wzięły udział 22 trzyosobowe drużyny z całego województwa.

Wczoraj, 16 czerwca na otwartej strzelnicy myśliwskiej w Olsztynie odbyły się zawody strzeleckie o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Organizatorem  zawodów był Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie.

Do udziału zgłosiły się 22 trzyosobowe drużyny z całego województwa. O puchar komendanta walczyli również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Zawodnicy strzelali do tarcz z odległości 20 metrów z pozycji stojącej. Każdy ze strzelców oddał po 10 strzałów.

Najcelniejszym strzelcem w klasyfikacji indywidualnej okazał się asp. Robert Horodyłowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zdobywając 93 punkty.

Drugie miejsce wywalczył  asp. szt. Robert Misiejuk z KPP Kętrzynie. Trzecie miejsce przypadło kom. Damianowi Świniarskiemu z KMP Olsztynie.

W klasyfikacji drużynowej najlepszy okazał się zespół składający się z funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. II miejsce wywalczyła drużyna Wydziału Postępowań Administracyjnych KWP w Olsztynie. III miejsce przypadło zawodnikom ze Sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Po zakończeniu strzeleń zwycięzcy otrzymali z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Adam Kalla, Wiceprzewodniczącego Warmińsko Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie Piotra Krupińskiego oraz Instruktora Wyszkolenia strzeleckiego Bogdana Kowalewicza  pamiątkowe puchary i dyplomy.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.