DREAM TEAM ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU NEO GAME ARENA W COUNTER STRIKE’A

W Centrum Użyteczności Publicznej zakończył się turniej komputerowy w Counter Strike’a NEO GAME ARENA. Po trzydniowych zmaganiach najlepszy okazał się DREAM TEAM z Nowego Miasta Lubawskiego, który w finale 3:0 pokonał Ralfiki z Ostrołęki.

Mniej więcej miesiąc temu eliminacje online wyłoniły 16 najlepszych drużyn, które od piątku walczyły w finale turnieju NEO GAME ARENA. Po walce i dużej dawce emocji stawkę półfinalistów, obok wspomnianych wyżej drużyn uzupełniły dwie drużyny z pobliskiej Iławy – BBG eSports oraz dA~DZIK.

Po półfinałach stało się jasne, że w wielkim finale zmierzą się drużyny z Nowego Miasta Lubawskiego i Ostrołęki, odpadły zaś obydwa zespoły z Iławy. Ostatecznie 3 miejsce przypadło  BBG eSports.

W niedzielę spodziewano się wyrównanego pojedynku i zaciętej walki. DREAM TEAM jednak nie dał najmniejszych szans Ralfikom, zwyciężając gładko 3:0 i tym samym stając się zwycięzcą turnieju. W nagrodę zawodnicy otrzymali okazałą statuetkę, czek na 3500 złotych, sprzęt oraz  oprogramowanie.

Pozostałe zespoły także nie odeszły z niczym.

Oprócz wielu widzów, którzy przez trzy dni śledzili zmagania zawodników, turniej oglądany był też przez spore grono kibiców online w internecie.

W razie gdyby adrenalina wywołała jakiekolwiek kłopoty zdrowotne u graczy lub widzów nad ich bezpieczeństwem czuwała Grupa Ratownictwa PCK Ostróda.

Turniej nie byłby możliwy bez wsparcia sponsorów oraz licznego grona osób, które pomogły przy organizacji.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.