HARMONOGRAM WYBIERANIA SOŁTYSÓW W GMINIE OSTRÓDA

Od dnia 12 lipca 2024 r. rozpoczynają się wybory Sołtysów i Rad Sołeckich Gminy Ostróda na kadencję 2024-2029. Wybory będą odbywać się zgodnie z harmonogramem stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 87/2024 Wójta Gminy Ostróda z dnia 1 lipca 2024 r.

Harmonogram Zebrań – Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w 2024 r.

  1. Tyrowo – 12.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Tyrowie
  2. Samborowo – 12.07.2024 r., 19:00, Remiza OSP w Samborowie
  3. Stare Jabłonki – 12.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Starych Jabłonkach
  4. Międzylesie – 15.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Międzylesiu
  5. Warlity Wielkie – 15.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Warlitach Wielkich
  6. Wałdowo – 16.07.2024 r., 18:00, Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne „Mam Talent” w Wałdowie
  7. Lipowo – 16.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Lipowie
  8. Lubajny – 17.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Lubajnach
  9. Zwierzewo – 17.07.2024 r., 18:00, Szkoła Podstawowa w Zwierzewie
  10. Ornowo – 18.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Ornowie
  11. Brzydowo – 18.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Brzydowie
  12. Bałcyny – 19.07.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Bałcynach
  13. Idzbark – 19.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Idzbarku
  14. Kraplewo – 22.07.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Kraplewie
  15. Górka – 22.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Idzbarku
  16. Ostrowin – 23.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Ostrowinie
  17. Szyldak – 23.07.2024 r., 18:00, Szkoła Podstawowa w Szyldaku
  18. Kątno – 23.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Kątnie
  19. Rudno – 24.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Rudnie
  20. Smykowo – 24.07.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna w Smykowie
  21. Grabin – 25.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Grabinku
  22. Lichtajny – 25.07.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Lichtajnach
  23. Durąg – 26.07.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Durągu
  24. Kajkowo – 26.07.2024 r., 18:00, Hotel „Sajmino” w Kajkowie
  25. Morliny – 06.08.2024 r., 18:00, Domek letniskowy na boisku w Morlinach
  26. Gierłoż – 06.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Gierłoży
  27. Wysoka Wieś – 07.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Wysokiej Wsi
  28. Klonowo – 07.08.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Klonowie
  29. Glaznoty – 08.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Glaznotach
  30. Wygoda – 08.08.2024 r., 18:00, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
  31. Nastajki – 09.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Nastajkach
  32. Naprom – 09.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Napromie
  33. Zajączki – 19.08.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Zajączkach
  34. Ryn – 19.08.2024 r., 18:00, Kaplica w Rynie
  35. Giętlewo – 20.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Giętlewie
  36. Pietrzwałd – 20.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Pietrzwałdzie
  37. Reszki – 21.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Reszkach
  38. Turznica – 21.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Turznicy
  39. Smykówko – 22.08.2024 r., 18:00, Świetlica Wiejska w Smykówku
  40. Wirwajdy – 22.08.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna na placu zabaw w Wirwajdach
  41. Ryńskie – 23.08.2024 r., 18:00, Wiata rekreacyjna w Ryńskim
  42. Szafranki – 23.08.2024 r., 18:00, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Osiedle Młodych 8 w Ostródzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.