IŁAWA I OKOLICE: MOTOKALENDARZ NA SZCZYTNY CEL

W minioną sobotę  odbyła się sesja zdjęciowa do pierwszego Motokalendarza Iławy i okolic.

Pomysł, by zorganizować motokalendarz pojawił się dość spontanicznie w głowach charyzmatycznych miłośników motocykli.

 

Pomysł zrodził się dość spontanicznie z pobudek czysto charytatywnych. Wspieramy różnego rodzaju takie akcje. Chcieliśmy mieć swój własny wkład w pomoc, i tak narodziła się idea stworzenia kalendarza na rok 2018. Część zebranych ze sprzedaży środków zasili konto podopiecznych OTOZ Animals Schronisko w Iławie, a część zostanie przekazana na licytacje WOŚP. Wszystkich egzemplarzy ma wyjść kilkaset a efekt końcowy będziemy mogli podziwiać za kilka tygodni. – Darek Ziółkowski X-Moto Team.

 

Sesja odbyła się w plenerze, zaś  częściowo w sklepie X-moto.eu sklep&outlet motocyklowy, który zapewnił miejsce i profesjonalną odzież motocyklową na potrzeby sesji.

Połączyliśmy nasze motocyklowe pasje z pięknymi modelkami i pasjonatami fotografii. Efekt będzie ciekawy. Spora część modelek też jest na co dzień związana z tymi pojazdami. Same posiadają motocykle lub ich partnerzy je mają. Do sesji została wykorzystana profesjonalna odzież motocyklowa – dodaje właściciel sklepu Wojciech Dobrzański.

Wszystkich zgłoszeń modelek było około 30. Finalnie udział wzięło 17 z nich. Akcja nie odbyła by się, gdyby nie pomoc profesjonalnych fotografów ( Migawka Foto&Video – Robert Licznerski, Ryszard Suprun, Fotmus – Andrzej Musiński)oraz makijażystek ( Marta Kołakowska, Iwona Turowska, Karolina Chojnowska, Wikusia  Grzechnik).

Nam udało się uczestniczyć czynnie w powstawaniu motokalendarza (nasza dziennikarka była jedną z modelek).

 

Wielkimi krokami zbliża się także kolejna edycja Moto Mikołaje, w której  bardzo chętnie uczestniczy X-Moto Team.

Ostatnio miłośników motocykli z Iławy mogliśmy podziwiać na akcji charytatywnej w Expo Arena w Ostródzie rok temu.

 

 

Red.

Foto: X-Moto  Team, Red., Darek Ziółkowski

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.