JEST OKAZJA KUPIĆ TAŃSZE WEJSCIÓWKI NA ORF!

Tylko w niedzielę 1 lipca, mieszkańcy Ostródy i gminy Ostróda będą mieli okazję nabyć karnety na 18 edycję Ostróda Reggae Festival w promocyjnej cenie 160 złotych.

Oprócz tego na bulwarze Jeziora Drwęckiego odbędzie się piknik rodzinny, a w amfiteatrze wystąpi m.in. zespół Habakuk. Część dochodu ze sprzedaży karnetów, a także pieniądze z aukcji i zbiórek przeprowadzanych w trakcie pikniku i koncertów, zostaną przeznaczone na leczenie dziesięcioletniej Nikoli, chorującej na raka kości.

Niedziela 1 lipca na nabrzeżu Jeziora Drwęckiego upłynie pod hasłem POMAGAMY NIKOLI. Dziesięcioletnia Nikola z Ostródy choruje na raka kości i potrzebuje stałego, specjalistycznego leczenia oraz rehabilitacji. Pomóżcie Nikoli wrócić do zdrowia i przyjdźcie na piknik rodzinny i koncert Ostre Dzianie #2.

W czasie koncertu oraz wcześniej od godziny 12:00 w amfiteatrze będą sprzedawane promocyjne karnety na Ostróda Reggae Festiwal. Cena takiego karnetu to 160 zł. Z każdego sprzedanego karnetu 5 zł przeznaczone zostanie również na leczenie Nikoli. Każda osoba, która wylegitymuje się dowodem osobistym wydanym przez Burmistrza Ostródy, Wójta Gminy Ostródy lub legitymacją szkolną z adresem ostródzkim lub z terenu gminy Ostróda, będzie mogła taki bilet nabyć w kasie amfiteatru. Na zakupionym karnecie, będą widniały dane osoby i nr dowodu osobistego i tylko ta osoba będzie mogła wymienić zakupiony karnet na opaskę identyfikacyjną. Kasa amfiteatru będzie czynna w godz. 12:00 – 20:00.

Każdy, kto chce wspomóc Nikolę może również podarować przedmioty na licytacje lub loterię fantową. Wystarczy dostarczyć je do amfiteatru do pokoju nr 105.

Program dnia przedstawia się następująco:

12.00 – piknik rodzinny na nabrzeżu Jez. Drwęckiego
12.00 – XXI Międzynarodowy Wyścig Pokoju w kapsle
12.00 – sprzedaż karnetów na ORF – kasa amfiteatru
18.00 – koncert Ostre Dzianie#2 – wystąpią Marvis, Tarapaty, Szwindel, Hababkuk

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.