W KAJKOWIE OTWARTO PODWÓRKO NIVEA

W piątek 13 maja o godzinie 13:00 otwarto oficjalnie Podwórko Nivea w Kajkowie. Powstało ono dzięki staraniom gminy Ostróda, ale też przede wszystkim dzięki tym, którzy głosowali na powstanie podwórka na terenie gminy.Plac zabaw zlokalizowany został w pobliżu hotelu Sajmino.
Jak na złość, punktualnie o godzinie 13 zaczął padać deszcz, na szczęście po chwili ustał.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wójt Bogusław Fijas, ksiądz Andrzej Ciućkowski, który wcześniej poświęcił miejsce zabaw, radny Andrzej Bartnicki, sołtys Stanisław Milewski i jedno z obecnych na miejscu dzieci.
Wśród najważniejszych gości na otwarciu, czyli najmłodszych obecne były przedszkolaki z Brzydowa i Starych Jabłonek.
Wszyscy zgromadzeni obejrzeli najpierw występ prawdziwego czarodzieja czyli iluzjonisty. Następnie rozpoczęła się szalona zabawa na placu, a także na sprowadzonych specjalnie na otwarcie dmuchanym zamku i zjeżdżalni.
Każdy do woli mógł jeść przygotowanych ciast, jednak największym wzięciem cieszyły się lody i stoisko z watą cukrową, do którego na początku ustawiła się długa kolejka małych miłośników tego specjału.
Nie zabrakło konkursów dla artystów malarzy i miłośników piosenki. Dzieci, które odważyły się wziąć udział w zabawie otrzymały nagrody.
Najważniejsze, że dzieciaki, które musiały wrócić do swoich domów i opuścić już ten mały park rozrywki robiły to z uśmiechem na twarzy. Od teraz z kajkowskiego podwórka korzystać może każde chętne dziecko.
Mieszkańcy gminy Ostróda mają znowu szansę na kolejną atrakcję dla najmłodszych. Na stronie www.nestleporusza.pl możemy głosować na powstanie gminnej siłowni plenerowej w Brzydowie. Tak więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście dziś, zapraszamy do głosowania.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.