LIPIEC OCZYMA CZYTELNIKÓW

Lipiec minął nam pod znakiem chaotycznej pogody, dobrej zabawy jak i natężonego ruchu drogowego. Oczywiście nie zabrakło w obiektywach naszych czytelników odrobiny absurdu. Poniżej prezentujemy nadesłane przez was zdjęcia i filmy, które ukazały się na naszym profilu na facebooku w lipcu.

 

1. W jaki sposób można dać do zrozumienia przechodniom, koper na płocie jest do wzięcia? Przedstawiamy zdjęcie tegoż jakże miłego gestu poniżej.

1

 

2. ”Ulica 11 Listopada znowu zalana” – powtarzamy to co roku. Poniżej film nadesłany przez pana Marka.

 

3. Na czas inscenizacji Bitwy Pod Grunwaldem, nasi czytelnicy znaleźli bezbronne pisklęta w trawie. Udało się to nagłośnić i pomoc zgubionym maluchom.

 

4. Spektakl ”Klimakterium… I już” okazał się wydarzeniem, które wypełniło amfiteatr po brzegi. Poniżej interakcja aktorek z publicznością.

 

5. Wysyp grzybów w okolicznych lasach zaskoczył nie jedną osobę. Syn naszej czytelniczki – pani Natalii znalazł niebotycznych rozmiarów borowika. 5

 

6. W lipcu panowała chaotyczna pogoda, bez dwóch zdań, na poniższym zdjęciu widać to jak na dłoni.

8

 

7. W naszym regionie problemem bez wątpienia jest nieterminowy wywóz śmieci. Nasza czytelniczka, pani Anna uwieczniła na zdjęciach paskudny przykład zaśmiecenia przy ul. Jaracza czy w Szafrankach.

 

8. Tutaj kolejne zdjęcie słońca przebijającego się przez chmury. Widok charakterystyczny dla minionego lipca.
11

 

9. Pod koniec lipca dostaliśmy zdjęcia wykonane przy ul. Kopernika – Pijany motorowerzysta uderzył w zaparkowane auto. Miał 3 promile alkoholu we krwi.
12

Dziękujemy Wam drodzy czytelnicy za zdjęcia, filmy i za to, że wspieracie nasz portal.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.