MIASTO. ,,NA RAZIE NIE OTWIERAMY BASENU, SYTUACJA JEST NIEPEWNA”

Jak wiemy Miasto Ostróda przyjęło strategię przestrzegania wszystkich wytycznych jakie płyną od instytucji zwanej Radą Ministrów (przypominamy, wyroki sądów w całej Polsce wskazują że obostrzenia są bezprawne, nie mówiąc już o sensie ich wprowadzania).

Tak więc rządowi przestępcy poluzowali ”łaskawie” obostrzenia tylko na 2 tygodnie, a uruchomienie basenu wiąże się z kosztami. Poniżej odpowiedź z Urzędu Miasta.

Rozpoczęliśmy przygotowania do otwarcia basenu, ale na razie nie otwieramy ze względu na ciągle niepewną sytuację epidemiczną. Wydaje się, że sam rząd nie bardzo wie co dalej robić, bo wskaźniki zachorowań nie są wcale niskie. Chcemy poczekać na decyzje obejmujące jakiś dłuższy okres, na razie są to ledwie dwa tygodnie, a przygotowanie basenu wymaga poniesienia pewnych kosztów. Jeśli obecny stan zostanie utrzymany, to znaczy baseny będą mogły względnie stabilnie działać – zamierzamy otworzyć.

– poinformował Mariusz Wawrzyniak, Kierownik biura promocji i rozwoju turystyki z funkcją rzecznika prasowego.

Niemniej sąsiedni samorząd postanowił jednak otworzyć swój basen.

 

1 comments

,,,SYTUACJA JEST NIEPEWNA” ważne,że pensje sa pewne ! Czy sie stoi, czy sie leży ……. Lepiej brać kasę i nic nie robić, ani za nic nie odpowiadać. Otwary basen to tylko kłopot, a pensji z tego tytułu nie przybędzie !!!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.