MORĄSCY HARCERZE ZBIERAJĄ NA NOWY SZTANDAR

Morąscy harcerze w tym roku będą obchodzili 70-lecie harcerstwa na ziemiach morąskich. Jest to wielki przedsięwzięcie dla wszystkich harcerzy. Jednym z założeń jakie Komenda Hufca sobie założyła jest pozyskanie środków na nowy sztandar.

Sztandar, który obecnie posiadamy jest bardzo zniszczony widać na nim upływ czasu, widoczne są na nim dziury oraz przetarcia. Na sztandarze są już nie aktualne herby oraz orzeł bez korony.
Koszt nowego sztandaru to ponad 6.000 zł. Jako organizacja pożytku publicznego nie prowadząca działalności gospodarczej nie jesteśmy w stanie tego pokryć.
Nasze działania rozpoczęliśmy od przygotowania cegiełek o nominałach 5 zł, 10 zł, 20 zł, 50 zł oraz 100 zł. Cegiełki można nabyć od harcerzy, oraz w Informacji Turystycznej mieszczącej się w morąskim ratuszu od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16 oraz w soboty od 10 do 16. Wiedząc, że nie każdy może dotrzeć do nas wychodzimy z propozycją wysyłania cegiełek poczta po wpłacie na subkonto hufca utworzone specjalnie na ten cel.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606 301 971 lub na maila joanna.chodupska@zhp.net.pl

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.