NADESŁANE – ZABYTEK Społeczeństwo 2016-03-132016-03-14 Administrator Z przymrużeniem oka ;) Gdzieś we wsi…. Taki oto zabytek telekomunikacyjny można zaobserwować na jednej z podostródzkich wsi. Udostępnij: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Pinterest (Otwiera się w nowym oknie) Pinterest Share on LinkedIn (Otwiera się w nowym oknie) LinkedIn Udostępnij na Tumblr (Otwiera się w nowym oknie) Tumblr Sharing Email this article Print this article Tags ostroda, telekomunikacja, wieś, telefon, budka telefoniczna