ODKRYJ MAZURY ZACHODNIE Z NOWĄ APLIKACJĄ

Najnowsza aplikcja Mazury Zachodnie – „Odkryj Mazury Zachodnie”, która jest już dostępna w Google Play oraz App Store. Aplikacja ma na celu zapewnić użytkownikom wspaniałe narzędzie do odkrywania i czerpania radości z piękna Mazur Zachodnich.

Mazury Zachodnie to region, który ma wiele do zaoferowania turystom. Aby ułatwić im odkrywanie jego atrakcji, Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową aplikację mobilną, która wraz z nową stroną internetową www.mazury-zachodnie.pl, tworzy wygodny dla turystów przewodnik po regionie. Nowa aplikacja mobilna – “Odkryj Mazury Zachodnie” – to nowoczesne narzędzie, które umożliwia użytkownikom zaplanowanie i zrealizowanie swojej wymarzonej podróży po Mazurach Zachodnich.

Główne funkcje aplikacji:

1. Eksploracja Regionu: Użytkownicy mogą odkrywać atrakcje turystyczne takie jak jeziora, lasy, zabytki oraz miejsca kulturalne na Mazurach Zachodnich. Aplikacja zawiera dokładne informacje
o każdym z tych miejsc, wraz z zdjęciami i opisami. Ostróda, Iława, Dąbrówno i ich okolice, Wzgórza Dylewskie, Kanał Elbląski czy ciekawe miejsca na terenie Powiatu Ostródzkiego -to wszystko i o wiele więcej odkryjecie dzięki aplikacji.

2. Zakwaterowanie i Restauracje: Aplikacja ułatwia znalezienie najlepszego miejsca, gdzie można zjeść pyszne dania regionalne oraz skorzystać z komfortowych warunków noclegowych.

3. Trasy i szlaki turystyczne: Aplikacja oferuje różnego rodzaju trasy turystyczne, zarówno piesze, rowerowe, jak i kajakowe. Użytkownicy mogą wybrać się na wycieczkę zgodnie z własnymi preferencjami.

4. Aktualności i Wydarzenia: “Odkryj Mazury Zachodnie” dostarcza informacji na temat wydarzeń kulturalnych, festiwali i innych atrakcji na Mazurach Zachodnich.

5. Informacje Praktyczne: Użytkownicy mogą uzyskać m.in. dostęp do danych kontaktowych informacji turystycznych w regionie Mazur Zachodnich, wypożyczalni sprzętu turystycznego i innych usług.

Co ważne, aplikacja jest wciąż rozwijana i wciąż dodawane są do niej kolejne atrakcje, ciekawe miejsca i polecane szlaki.

Odkryj Mazury Zachodnie” to doskonały towarzysz podróży, który pozwala odkrywać piękno i uroki Mazur Zachodnich. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno po polsku, jak i po angielsku
i niemiecku. Oraz dla użytkowników systemu Android, jak i iOS, co oznacza, że ​​każdy może cieszyć się jej korzyściami.

Zachęcamy wszystkich miłośników Mazur Zachodnich do pobrania aplikacji „Odkryj Mazury Zachodnie” i rozpoczęcia swojej niesamowitej podróży po tym pięknym regionie. Dostępność tej aplikacji to kamień milowy w promocji naszego regionu i zachęcania do odkrywania jego uroku.

Pobierz teraz i rozpocznij zacznij odkrywać Mazury Zachodnie!

https://mazury-zachodnie.pl/aplikacja/

Nowa aplikacja mobilna i strona internetowa to nasza pierwsza tak kompleksowa inicjatywa, która ma na celu promować nasz region i zachęcać do jego odwiedzania i odkrywania. To także sposób na wspieranie przedsiębiorców, samorządów i instytucji z regionu, którzy mogą wykorzystywać te narzędzia w swojej promocji.

Aplikacja, podobnie jak nowa strona internetowa i nowa ogromna baza zdjęć i nagrań z regionu powstały dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki projektu „Smart Mazury Zachodnie: Wdrażanie nowoczesnych technologii w celu poprawy doświadczeń turystycznych” zgodnie z zawartą umową nr 2023.0050/2267/UDot/DT/BP z dnia 7 czerwca 2023 r.

Dzięki temu wsparciu mogliśmy w zaledwie 5 miesięcy skutecznie przenieść promocję naszego regionu na zupełnie nowy poziom!


W aplikacji i na stronie internetowej prezentujemy ofertę naszych Członków, zachęcamy kolejne gminy, instytucje i podmioty z branży turystycznej w naszym regionie do dołączenia do Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, aby też mogły skorzystać z szeroko zakrojonej promocji regionu w Internecie i aplikacji.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.