OSTRÓDA DAŁA JASNY SYGNAŁ PRZYBŁĘDOM Z RZĄDU I SEJMU

Nasze miasto dzisiaj po raz pierwszy zaprotestowało przeciw zagrywkom rządowych i sejmowych przybłęd mających na celu złapać obywateli w żelazny ścisk totalitarnej władzy.

Od dwóch lat, na rożne sposoby władza trudzi się jakby tu ludzi jeszcze bardziej podzielić. Ten podział ma rozbić społeczeństwo i wówczas jak po nitce do kłębka będzie można osiągnąć swój cel – stworzyć klasę ”wykluczonych” czyli ludzi bez podstawowych praw jak przykładowo prawo do pracy czy partycypowania w społeczeństwie. ”Wykluczeni” to oczywiście osoby, które nie przyjęły… ”najpopularniejszego preparatu medycznego na świecie”, który podobnie jak ”najpopularniejsza choroba na świecie” jest wykorzystywany jako narzędzie do założenia obroży społeczeństwu – widać to jak na dłoni.

Kilka dni temu partia rządząca wystawiła słupa-posła który wyszedł z inicjatywą by przegłosować w sejmie kolejną absurdalną ustawę mającą na celu skłócić Naród.

Ostróda odpowiedziała ”NIE”, ponieważ dla inteligentnych ludzi nie ma znaczenia kto jakie ”leki” przyjął. Jest to wybór indywidualny.

Dlaczego nazwaliśmy ludzi przy ”stole pańskim” przybłędami? Ponieważ to nie Naród ich wybiera, wybierają ich zainstalowane w Polsce po 89 roku partie polityczne. To partie ustalają listy wyborcze i właśnie nad tą patologią systemową warto by było się pochylić.

 

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.