OSTRÓDZKIE TARGI PRACY JUŻ 29 MAJA

Szukasz pracy? Zastanawiasz się nad rozwojem kariery? Chcesz poznać ostródzkich pracodawców? Już w najbliższy poniedziałek, 29 maja w Centrum Użyteczności Publicznej przy ulicy Sobieskiego 9 odbędą się Ostródzkie Targi Pracy, organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie.

Podczas targów, swoje stoiska wystawią czołowi ostródzcy pracodawcy – zarówno firmy, jak i instytucje, działające na terenie miasta i powiatu. Odwiedzający Centrum Użyteczności Publicznej będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi ofertami pracy, porozmawiać z doradcami zawodowymi i pośrednikami, a także zdobyć informacje o stażach, szkoleniach i ofertach pracy wakacyjnej dla młodzieży. Swoje stoiska wystawią również służby mundurowe.

Targi skierowane są zarówno do osób poszukujących zatrudnienia, jak i uczniów ostatnich klas ostródzkich szkół średnich, którzy stoją u progu kariery zawodowej. Patronem honorowym wydarzenia jest starosta ostródzki Andrzej Wiczkowski. Początek o godzinie 11:00.

OSTRÓDZKIE TARGI PRACY
Poniedziałek, 29 maja 2023
Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie
ul. Jana III Sobieskiego 9
Godziny: 11:00 – 14:00

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.