PIKNIK RODZINNY W OSTRÓDZIE

W ostatnią niedzielę wakacji na bulwarze nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie zaroiło się od rozbawionych dzieci i ich rodziców bądź opiekunów. Uśmiechy na twarzach pociech pojawiały się za sprawą wielu atrakcji, które przygotowało dla nich miasto Ostróda.

Były więc m.in. „dmuchańce” wóz strażacki, zamki do skakania oraz zjeżdżalnia z tropikalnymi akcentami, które dobrze współgrały ze słoneczną i upalną pogodą. Dorośli mogli sprawdzić, czy mają dobre oko na stanowisku Jednostki Strzeleckiej „Strzelec” z Ostródy. Dużym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyło się również mobilne planetarium, w którym wszystkie pokazy miały stuprocentową frekwencję. Dodatkowo maluchy mogły pojeździć na kucykach ze stajni ORKiRO z Brzydowa, wziąć udział w konkursach na stanowisku przygotowanym przez Agencję Rynku Rolnego. Można było także spróbować szczęścia w edukacyjnym Kole Fortuny i wylosować nagrodę bądź pytanie z dziedziny ekologii.
Na molo z repertuarem melodyjnych szant wystąpił ostródzki zespół Akustik. Słuchano go i na lądzie i na łodziach na Jeziorze Drwęckim.

Udanej zabawie sprzyjała piękna pogoda oraz fakt, że wszystkie te atrakcje były bezpłatne.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.