PODPISANO POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY MIĘDZY KPP OSTRÓDA I IBION

W środę 27 lipca na terenie jednostki w Ostródzie spotkali się Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie – mł. insp. Przemysław Rawa i Piotr Koszczał Prezes Zarządu Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie. Okazją do tego spotkania było podpisanie porozumienia o współpracy między tymi dwiema instytucjami.

32-48235Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie i Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie podpisując porozumienie rozpoczęły współpracę obu instytucji przy realizacji wykładów, pokazów oraz zamierzeń szkoleniowych w obszarze bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Sygnatariuszami porozumienia byli Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie mł. insp. Przemysław Rawa oraz Prezesa Zarządu IBiON w Ostródzie Piotra Koszczał.

Na podstawie zawartego porozumienia, strony wspólnie będą realizowały zadania na rzecz edukacji i propagowania bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do dzieci i młodzieży.

Warto podkreślić, że na tym samym spotkaniu podjęte zostały pierwsze wspólne działania.

Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie wraz z Instytutem Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie w dniach 4-5 sierpnia 2016 roku nad jeziorem Sajmino organizują przedsięwzięcie o nazwie „Test – Maraton Ekstremalny Policji HARDMAN”.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.