POMÓŻMY CHOREJ ZUZI !!!

WAŻNA AKTUALIZACJA z 15 LISTOPADA 2016:

Przekazujemy naszym czytelnikom ważną wiadomość o tym, że z dniem 14 listopada 2016 r. Fundacja Tęczowa Chmurka przestała współpracować z rodziną Państwa Sobolewskich. W razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z Fundacją Tęczowa Chmurka. Obecnie Państwo Sobolewscy współpracują z  Fundacja Niepełnosprawnych „Sanus” w Ostródzie

Podajemy link do strony Fundacji , gdzie jest zamieszczony nr konta na, który można wpłacać pieniądze dla Zuzi i jej mamy: sanus.aniwo.pl/?017-justyna-i-zuzanna-sobolewska,88

Obie obecnie są w trakcie leczenia chemią. W dalszym ciągu ta rodzina potrzebuje pomocy.

 

 

Fundacja Tęczowa Chmurka prosi o pomoc w imieniu małej dziewczynki z Ostródy – Zuzi Sobolewskiej i jej rodziny. Dotknęła ich bowiem tragedia. Rodzina Sobolewskich mieszka w Ostródzie, a ich córka Zuzia Sobolewska to najmłodsza podopieczna Fundacji Tęczowa Chmurka.

Dziewczynka ma nowotwór złośliwy guza prawej nerki. Chociaż przyjęła już 4 wlewy chemii i została poddana poważnej operacji – usunięcia nerki wraz z guzem oraz moczowodami i węzłami chłonnymi to czeka jeszcze ciężkie i wyczerpujące leczenie.

14666254_177219492727546_5417199830060856205_n

Rodzice po raz drugi przechodzą tragedię jaką jest choroba nowotworowa u dziecka. 10 lat temu ich synek cierpiał na nowotwór złośliwy

jądra. Niestety to nie koniec. Mama Zuzi również zachorowała – na raka piersi. Cały ciężar dźwiga na swoich barkach tata, który mówi, że „nie poddajemy się i nie poddamy”. Chociaż jemu również czasem brakuje sił .

Zwracamy się więc do Państwa z gorącym apelem o pomoc dla Państwa Sobolewskich ,gdyż powoli zaczyna brakować im podstaw do życia. Zarząd Fundacji prosi Państwa o wpłatę choćby symbolicznej złotówki na konto Zuzi. Bez życzliwych ludzi pomoc dla dzielnej rodziny nie będzie możliwa.

 

14606342_177978289318333_4222419434786813440_n

15 komentarzy

Zapomnieli tylko dopisac ze Pani prezes fundacji (nie mam pamieci do imion) naobiecywala Krystianowi zlotych gor a pozniej sie wypiela. Z tego co wiem to przy organizacji imprezy braly tez udzial inne osoby oraz jakis zespol muzyczny o ktorych zapomniano wspomniec. Widac, ze tylko „fundacja” sie wypromowala, szkoda tylko ze kosztem czyjejs ciezkiej pracy… Brawo brawo brawo. Pozdrawiam

Radek- Od Pani prezes fundacji to sie odwal, kobieta mieszka tu dopiero 2rok a ile juz zrobila
Pewnie Sonax albo ta Dunder sie postawiają . TEXT PISALA OSTRODA NEWS A NIE FUNDACJA CIOLE.

Nie „jakiś zespół” tylko „Lajk” Przyszła sława Ostródy ! 🙂 Powodzenia Krystian !!!

Rdosław: jak bys zauważył na Profilu Teczowej Chmurki są ujęte zespoły a ten tex robiła Ostróda News. Zapewne Krajeszczak sie znów wypowiada i podszywa się za kogoś innego. Chłopie daj se siana , miej choc troche godności . To nie jest portal na awantury. Z filmików widac ,że zostaliście tak wypromowani jak nikt inny. Trzeba było ruszyć dupe , tyle lat mieszkasz w tyrowie. Pani Prezes jako jedyna zainteresowała się małym , mieszkając dopiero 2 rok w Tyrowie. A szkoda gadac , APani prezes niech uważa z kim współpracuje bo szui nie brakuje.

Szanowni Państwo. Tekst nie dotyczy festynu, ale Krystiana i jego walki z chorobą. Dlatego nie skupiliśmy się na szczegółach związanych z festynem. Napisaliśmy, nie będąc w stanie wymienić wszystkich darczyńców i osób, dzięki którym festyn się odbył, cyt: „To nie koniec listy osób i stowarzyszeń wspierających tę inicjatywę. Było ich o wiele więcej. Dzięki temu zebrano dużą kwotę pieniężną.”
Chcieliśmy tylko z wszystkimi podzielić się radością, że Krystian Rudnicki wygrał walkę z ciężką chorobą. Tak, aby inni chorzy mieli też nadzieję, że wygrana jest możliwa. A wszyscy ci, którzy pomagają, mieli świadomość tego, że ich trud nie idzie na marne.

Jedyna Fundacja w Ostródzie ktora działa, kochani polecam tę Fundacje kazdemu rodzicowi , ktory potrzebuje Pomocy dla swojego dziecka. Pomagają niesamowicie.

Z takimi dzialaniami i znajomosciami jakimi ma Fundacja, za góra 2 lata bedziemy czytali artykuły RUTKOWSKA konta OWSIAK :)))))) Pozdrawiamy Fundacje i dzieciaczkow.

do Radka- naobiecywali inni(np wójt ) a puzniej słowa uleciały, brawo dla Fundacji ,ze w ostatniej chwili nie poddali się walczyli dla małego o tę imprezę,żeby się odbyła.

My również wesprzemy akcje dla chłopca jak tylko Fundacja ruszy z do dzieła.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.