„PROFILAKTYKA A TY” W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

Kilkaset osób w ostródzkim amfiteatrze zatrzymało się na chwilę, by wspólnie wybić rytm serc – serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. ,,Zryw Wolnych Serc” to hasło akcji, która w Dzień Dziecka z inicjatywy Komendy Głównej Policji objęła cały kraj.
Dzisiaj w ostródzkim amfiteatrze kilkaset osób wspólnie z policjantem ds. profilaktyki przez 60 sekund wybijało rytm serca. To gest świadczący o tym, że w walce z przemocą i uzależnieniami wszyscy jesteśmy razem. Młodzież przygotowała hasła, dające wyraz sprzeciwu przemocy, narkotykom i innym uzależnieniom.
Inicjatywa zrealizowana została przez Gimnazjum nr 2 w Ostródzie przy udziale Urzędu Miasta i policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.
Odezwa PaT była punktem otwarcia „Festiwalu Tańca Młodych Ostródzian”. W odezwie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Ostródy. Nie zabrakło też Zastępcy Burmistrza Miasta, Naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miasta oraz innych przedstawicieli instytucji

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.