PRZYJECHAŁ ”PREMIER” POD OSTRÓDĘ POKAZAĆ ”DOBROBYT” NA POLSKIEJ WSI

Do Brzydowa przyjechał premier. Mówił o tym jak ważni są rolnicy dla państwowej gospodarki… Że tak im dobrze teraz się żyje – a to wszystko dzięki władzy ”sPiSkowej’.
Powiemy Wam szczerze drodzy czytelnicy, że oglądaliśmy kawałek relacji na żywo z tego wydarzenia. Ale na dłuższą metę patrzenie na ten obraz pogardy dla możliwości ludzkiego umysłu, dla inteligencji jest tak intensywny że wyłączyliśmy przekaz.
Poustawiane przy sobie te nowsze rocznikowo traktory i maszyny, uśmiechnięte buźki siedzące w pierwszych rzędach, brawa dla Mateusza po jego wypowiedziach – istna sielanka.
Tymczasem wystarczy spojrzeć jak rolnicy są obecnie traktowani przez rząd, jak nie są w stanie sprzedawać wypracowanych przez siebie dóbr. Jak muszą ponosić horrendalne koszta prowadzenia gospodarstwa, zasypani stosem biurokratycznych przepisów żyją w ciągłym lęku przed różnej maści karami i grzywnami. To jest ten wspaniały dobrobyt.
Tak drodzy Państwo – władza w Polsce bardzo nisko ocenia swoich obywateli, skoro dopuszcza się organizacji takich wydarzeń. Najprościej to ujmując – ma polskich obywateli za idiotów.
Foto: Gmina Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.