REKRUTACJA DO ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W OSTRÓDZIE

Burmistrz Miasta Ostróda ogłosił rozpoczęcie rekrutacji dzieci na wolne miejsca w dwóch miejskich żłobkach. Rodzice mogą zgłaszać swoje dzieci do Żłobka Miejskiego przy ul. Bolesława Chrobrego 3A oraz do Żłobka Miejskiego nr 2 przy ul. Mikołaja Kopernika 21B.

Terminy i dostępne miejsca

Rekrutacja potrwa od 3 do 17 czerwca 2024 roku. W Żłobku Miejskim przy ul. Bolesława Chrobrego dostępnych jest 23 miejsca, natomiast w Żłobku Miejskim nr 2 przy ul. Mikołaja Kopernika jest 32 wolne miejsca.

Proces rekrutacji

Zgłoszenia będą przyjmowane elektronicznie za pośrednictwem systemu „Nabór”, dostępnego pod adresem: https://nabor.pcss.pl/ostroda/zlobek/. System umożliwi wypełnienie i wysłanie wniosku od 3 czerwca 2024 roku.

Informacje dodatkowe

Szczegółowe informacje na temat zakładania konta w systemie „Nabór”, wypełniania i składania wniosku, oraz kryteriów rekrutacji, dostępne są na stronie internetowej systemu: https://nabor.pcss.pl/ostroda w sekcji żłobek => dokumenty.

Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich dzieci do miejskich żłobków powinni śledzić stronę internetową i przygotować się do rekrutacji, aby zapewnić swoim dzieciom miejsce w żłobku na nadchodzący rok szkolny.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.