NA ROLKACH Z OLEŚNICY DO OSTRÓDY DLA CHOREGO DZIECKA

Kiedy spotka się dwóch zakochanych w sobie pozytywnych wariatów to musi wyjść z tego coś niesamowitego.

Agata i Wojtek bo o nich właśnie mowa idą razem przez życie dzieląc się z ludźmi swoją pozytywną energią i ogromnymi, otwartymi sercami.

Kliknij by powiększyć.

.Żyją w rytmie reggae, a pozytywne wibracje wyczuwa się od nich na kilometry. Od lat związani są z Ostródą i najpiękniejszym festiwalem świata – Ostróda Reggae Festival.

Kiedy narodził się w ich głowach pomysł, żeby w tym roku z miejsca gdzie mieszkają czyli z Oleśnicy na ostródzki festiwal wybrać się na rolkach! – wiedzieli jedno – przejazd ten musi mieć głębszy sens. I tak trafili na Majkę 15-letnią ostródziankę, niepełnosprawną dziewczynkę której postanowili dedykować swój bieg na rolkach.

„Jedziemy dla Majki” ma na celu wspomóc finansowo leczenie i rehabilitację Majki. Zapraszamy na profil Majki: Majoszka (Y)

Wpłat na rzecz Majki możecie dokonywać tutaj:
http://dzieciom.pl/podopieczni/2876

Agata i Wojtek startują z Oleśnicy 29 lipca do Ostródy planują dotrzeć 09 sierpnia, przed nimi do przejechania 450 km!

Przyłączajcie się do nich, trzymajcie kciuki, wysyłajcie ciepłe myśli.

 

1 comments

Rondo to super rozwiązanie tylko czy ktoś poważnie pomyślał o organizacji ruchu i objazdach. Teraz wszystkie auta rusza przez ul.Pionierska i to będzie dramat. Już teraz samochody pędzą nie zważając na ograniczenie prędkości do 30 km/h.Strach iść z dziećmi albo wyjechać autem z posesji. Przed położeniem polbruku obiecano tzw. „Zwalniacze „i na obietnicach się skończyło. Jak zwykle u „Nas „

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.