UCZCZONO ŚWIĘTO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W OSTRÓDZKIM SZPITALU

W dniu 10 maja 2023 r. Starosta Andrzej Wiczkowski ze swoim przybocznym Wicestarostą Janem Kacprzykiem dali do zrozumienia, że pamiętają i odwiedzili Szpital w Ostródzie z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Położnych i Pielęgniarek, który obchodzony jest 12 maja.

W trakcie wizyty, Starosta wręczył kwiaty wszystkim oddziałowym, wyrażając swoje uznanie i wdzięczność za ich trudną i niezwykle ważną pracę.
W ramach uroczystości, przygotowany został tort, ozdobiony napisem „Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych”, a także umieszczone na nim czepki pielęgniarskie. To symboliczne gesty miały na celu uhonorowanie i docenienie codziennego zaangażowania oraz poświęcenia, jakie pielęgniarki i położne wkładają w opiekę nad pacjentami.

Na co dzień w ostródzkim szpitalu pracuje 155 pielęgniarek i położnych. Z pewnością panie poczuły się miło, niemniej celebracja nie trwała długo ponieważ trzeba było wracać do pracy.

Nie posiadamy wielu zdjęć z tego zdarzenia, mamy jedynie zdjęcie tortu jaki pielęgniarki otrzymały od samorządu powiatowego. Takie słodkie pyszności tylko w cukierni E.Sobotka.

źródło: Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Ostródzie

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.