W WEEKEND RZĄDZIŁA MUZYKA TANECZNA

Za nami XXI odsłona Festiwalu Muzyki Tanecznej. Jak już zdążyliśmy przywyknąć i tym razem impreza się udała – czego dowodem była świetnie reagująca publiczność. Bawiono się zarówno przy szlagierowych brzmieniach ”Disco Polo”,  jak i przy premierowych numerach i występach mniej znanych zespołów.

Pierwszy dzień Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej ściągnął do Ostródy tysiące fanów, jak i największe gwiazdy szeroko pojętej muzyki tanecznej. Przyjechała jedna z legend  Zenek Martyniuk z zespołu Akcent, który zgarnął wszystkie trzy nagrody przyznawane w konkursie na 20-lecie telewizji Polo TV. Poza jego hitowymi kompozycjami można było usłyszeć zespół Boys, Czadomana z jego ”Rudą Tańczy Jak Szalona”, Afterparty, Mig i wielu innych wykonawców.

Mimo tego, że serca zebranej publiki skradł wcześniej wspomniany zespół Akcent, to na koncercie gwiazdy wieczoru – Corony, brazylijskiej ikony Eurodance z lat 90,  ludzie również świetnie się bawili. Olga Maria de Souza (tak brzmi pełne nazwisko wokalistki) świetnie wykonała utwory Whitney Houston, jak i swój flagowy hit „Rhytm Of The Night”.

 

 

Drugiego dnia wybierano najlepsze premiery. W szranki stanęło 15 zespołów: Akcent, Boys, B-Qll, Classic, Claudi, Dennis, D-Bomb, Etna, Exaited, Extazy, Jorrgus, Maxx Dance, Milano, News oraz Top Girls. Wybór najlepszej pozostawiono widzom kanału Polo TV. Ci za pośrednictwem smsów zdecydowali, że główną nagrodę zdobędzie zespół Akcent i ich najnowsza piosenka „Czekam na Ciebie” . Ten sam utwór zdobył również Grand Prix Festiwalu.

Zagraniczną gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół zza zachodniej granicy –  Culture Beat. Niemiecka grupa wykonała kilka swoich najbardziej znanych utworów, w tym ten największy „Mr. Vain”.

 

Nam pozostaje zaprosić Państwa na kolejny festiwal za rok.

 

Poniżej galeria zdjęć z festiwalu:

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.