AMELIA BŁOŃSKA Z BRĄZOWYM MEDALEM, ALEKS I PATRYK DALI Z SIEBIE WSZYSTKO

W minioną sobotę w hali sportowej OSiR Bemowo w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski ADCC. Wśród uczestników znalazła się również trójka reprezentująca klub Dragon Fighter Bynowo, którzy podjęli wyzwanie i stanęli do walki o medale.

Dobrze zaprezentowała się Amelia Błońska, która sięgnęła po brązowy medal w kategorii Adult – 50kg. Amelia imponowała swoją determinacją i umiejętnościami, zwyciężając w dwóch z trzech walk poprzez poddanie. Niestety, droga do finału okazała się nieco kręta, ponieważ w półfinale musiała uznać wyższość rywalki, ale mimo to zdobyła zaszczytny brązowy medal. W kategorii Junior -50kg, mimo pełnego zaangażowania, odpadła już w pierwszej walce, jednak jej determinacja zyskała uznanie.

Pozostali zawodnicy, Aleks Gniewkowski oraz Patryk Szymański, również stanęli do walki z ogromnym zaangażowaniem. Mimo, że nie udało im się przejść do dalszych faz mistrzostw.

Trener klubu Dragon Fighter Bynowo Adrian Błoński wyraził swoją satysfakcję i dumę z występu swoich podopiecznych. Pomimo bazowego treningu w sztukach walki, jakim jest MMA, jego zawodnicy udowodnili, że potrafią konkurować z osobami specjalizującymi się wyłącznie w BJJ.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.