AKCJA „BIEGAM BO LUBIĘ” TAKŻE W OSTRÓDZIE!

Miasto Ostróda przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Biegam bo Lubię” organizowanej przez Fundację Wychowanie przez Sport.

Od 11 września o godz. 20.00 (w każdy poniedziałek) zapraszamy osoby pełnoletnie na bezpłatne rekreacyjne zajęcia biegowe.

Zajęcia odbywać się będą na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego.

2 komentarze

Super otwarcie stadionu 😉 Naprawdę ekstra szkoda tylko ze stadion nie jest przyjazny dla małych dzieci. nie można wejść na murawę stadionu bo co sobota jest psikana (środkami grzybobójczymi) nie wspomnę że brak oczywiście odpowiedniej co do tego tabliczki z ostrzeżeniem. Skocznie na co dzień nieczynne …zakryte….Pan sprawujący opiekę nad stadionem strasznie nie miły wręcz agresywny. Kilkakrotnie wspomniał że to nie plac zabaw dla dzieci itp…to jak od najmłodszych lat zaszczepiać u dzieci ducha sportu skoro nawet miło i bezpiecznie nie można czuć się na tak pięknym stadionie??? syn boi się tam wrócić bo Pan będzie krzyczał…..Dobrze że otwarcie oficjalne się udało.

niech się młody człowiek odkrzyczy Panu, wolność jest podobno, a stadion UFO nie zasponsorowało, tylko ludzie, więc im ma służyć a nie Panom jakimś, z Panami dawno skończono podobno:) równość jest rzekoma

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.