DOMINIK JUSIS W MAIN EVENCIE GALI SPARTA V

MMA Team Ostróda informuje, że walką wieczoru w V edycji Gali Sportów Walki „SPARTA” będzie pojedynek, w którym będzie brał udział Dominik Jusis.

Młodemu zawodnikowi MMA Team Ostróda przyjdzie się zmierzyć z doświadczonym zawodnikiem Cross Fight Gym Ostrołęka Karolem Zyra, który ostatnio wygrał swoją czwartą walkę zawodową w Fight Exclusive Night. Natomiast Dominik w ubiegłym roku został mistrzem Polski ALMMA kat.-77kg full contact. Również w ubiegłym roku stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek. W swoim debiucie zawalczył dla organizacji Time of Masters.

W Ostrołęce cała sala będzie przeciw Dominikowi. Nie trzeba dodawać, że 19-latek będzie potrzebował wsparcia dlatego uprzejmie zapraszamy.

Organizatorem ostrołęckiej gali jest klub Champion Ostrołęka. Bilety w cenie 20, 25 i 30 zł dostępne są w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w sklepie Iron Man w DH „Handlowiec” przy ul. Gorbatowa oraz w sklepie Vitamin Shop w „Galerii Bursztynowej”. Wejściówki będzie można także kupić w hali im. Gołasia przed rozpoczęciem gali.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.