DOMINIK JUSIS ZWYCIĘSKI W SWOIM ZAWODOWYM DEBIUCIE!

Pierwsze zawodowe zwycięstwo Dominika Jusisa stało się faktem! W sobotę 19 listopada zawodnik MMA Team Ostróda stoczył swoją pierwszą zawodową walkę w formule MMA. I co najważniejsze, debiut okazał się zwycięski!

Podczas gali Time Of Masters, która odbyła się w Siemianowicach Śląskich, przeciwnikiem 19-letniego ostródzianina był o 9 lat starszy zawodnik Ks Sako Gdańsk Łukasz Uliński. Walka odbyła się w kategorii wagowej do 77 kg.

6Od początku walki widać było, że obaj zawodnicy mimo innego pomysłu na walkę, podeszli do pojedynku skupieni i z respektem. Dominik konsekwentnie próbował kopnięć na nogi przeciwnika. Starszy, cięższy i wyższy rywal próbował zadawać ciosy na głowę ostródzianina. Kilka razy doszły one celu, jednak Dominik też pokazał, że walka na pięści nie jest mu obca. Pierwsza, dość spokojna i rozpoznawcza runda zakończyła się bez wyraźnego faworyta do wygranej w całej walce.

W drugiej rundzie obraz walki tylko przez chwilę nie uległ zmianie. Po początkowym ataku Łukasza Ulińskiego do głosu doszedł Dominik. Pod koniec pierwszej minuty mocnym kopnięciem spowodował, że rywal znalazł się w parterze. Tym razem jeszcze nie udało się zakończyć walki. Już niespełna minutę później cierpliwa i konsekwentna postawa Dominika przyniosła jednak skutek. Po kolejnym mocnym kopnięciu gdańszczanin znalazł się na deskach i już się nie podniósł. Nogi gdańszczanina nie wytrzymały ciągłych uderzeń, a sam zawodnik nie był w stanie dalej walczyć w oktagonie.

Tym samy pierwsze zawodowe zwycięstwo zawodnika MMA Team Ostróda stało się faktem. Gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.