DZIEWCZYNY Z AP GRAŁY W TURNIEJU KASZUB CUP

17.02.2018 grupa dziewczyn po raz pierwszy wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Kaszub Cup.

Na hali widowiskowo – sportowej w Luzinie spotkało się 12 drużyn z całej Polski (AP Ostróda, Ząbklovia Ząbki I, II, Kadra Województwa Kujawsko-Pomorskiego I,II, Ka 4 resPect Krobia I,II, Kotwica Kołobrzeg I, II, Biało-Zielone Gdańśk, GOSRiT Luzino, Pogoń Tczew).

Turniej rozpoczęło losowanie grup eliminacyjnych. W każdej z 3 grup znalazły się 4 drużyny. AP Ostróda trafiła do grupy C, w której zagrała z K-P ZPN, Ząbkovia Ząbki II, Pogoń Tczew.

Wyniki grupowe:
AP Ostróda – K-P ZPN 0:2
AP Ostróda – Pogoń Tczew 0:2
AP Ostróda – Ząbkovia Ząbki 1:9

Zdobywczynie 1 i 2 miejsca w poszczególnych grupach trafiły do grupy Super Kaszub Cub, natomiast drużyny z miejscami 3,4 trafiły do grupy Extra Kaszub Cup.

W grupie Extra Kaszub Cup zmierzyliśmy się z zespołami:
AP Ostróda – Pogoń Tczew 0:2 (wynik przepisany z grup eliminacyjnych)
AP Ostróda – Ka 4 resPect Krobia II 0:2
AP Ostróda – GOSRiT Luzino
AP Ostróda – Kotwica Kołobrzeg I1:0
AP Ostróda – Kotwica Kołobrzeg II 3:0

W grupie Extra Kaszub Cup na 6 drużyn zajęliśmy 4 miejsce.
Grupa dziewczyn zaprezentowała się stosunkowo dobrze, choć w pierwszych meczach eliminacyjnych zdecydowanie widoczna była pojawiająca w grze nerwowość. Z każdym kolejnym meczem gra wyglądała znacznie spokojniej o czym świadczą wyniki.
Udział w rozgrywkach umożliwił zdobycie cennego doświadczenia, które zaprocentuje na kolejnym turnieju, który odbędzie się 17 marca w Olsztynku.

Kadra AP Ostróda: Firan Kinga, Podlejska Maria, Sadowska Maria, Gliszczyńska Anna, Raczyńska Martyna, Woltańska Oliwia, Zimnicka Patrycja, Zimnicka Dominika, Bartnicka Weronika, Lipnicka Marta.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.