EKIPA OSTRÓDA YACHT NA TRZECIM MIEJSCU MISTRZOSTW POLSKI FIRM I ZAKŁADÓW PRACY!

Wielki sukces chłopaków z firmy Ostróda Yacht, którzy w godny sposób reprezentowali nasz region w Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w Piłce Nożnej, które odbyły się w Krakowie. Wywalczyli tam trzecie miejsce i przywiozą do swoich domów brązowe medale.

W dwudniowych zawodach startowało aż 39 drużyn. Ostródzka ekipa rozpoczęła rywalizację od rozgrywek grupowych, gdzie zaprezentowali się świetnie wygrywając 4 mecze, raz remisując i odnosząc jedną porażkę. Taki bilans pozwolił im zając pierwsze miejsce. Następnie awansowali do kolejnej, tym razem składającej się z trzech ekip grupy. Wygrali w niej swoje dwa mecze.

Przez 1/8, jak i ćwierćfinał przeszli jak burza wygrywając oba mecze 3:0. Schody zaczęły się z półfinałach, gdzie mierzyli się z Ancorem Łodź. Mecz był zacięty, niezwykle wyrównany. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2. Niestety w rzutach karnych chłopaki musieli uznać wyższość rywali z Łodzi.

Na osłodę przyszedł mecz o trzecie miejsce z PCC Rokita Polkowice. Tam również wiele się działo. Drużyna Ostróda Yacht pokazała wielkiego ducha walki i po zaciętej rywalizacji wywalczyli brązowy medal! Brawo!

Warto jeszcze powiedzieć, że najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Jarosław Koszewski.

Poniżej skład naszej ekipy:
Kierownik drużyny: Dariusz Koszewski, Adam Koszewski, Jarek Koszewski, Mateusz Szymański, Adrian Leśnicki, Arek Teliszewski, Przemek Kurkiewicz, Daniel Góralski, Szymon Longosz, Kamil Maszkało, Rafal Malinowski, Patryk Stróżyk.

Ekipa Ostróda Yacht, jeśli startuje w tego typu zawodach zazwyczaj odnosi dobre rezultaty. Nie zapominajmy, że tworzą ją ograni na lokalnych boiskach zawodnicy, którzy znają smak rozgrywek ligowych.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.