KOLEJNE WZMOCNIENIE SOKOŁA, PIŁKARZ Z EXSTRAKLASOWĄ PRZESZŁOŚCIĄ

Tomasz Kowalski został drugim zawodnikiem, który wzmocnił naszą drużynę. 25-letni zawodnik, który występuje na pozycji środkowego pomocnika, jest wychowankiem UKS SMS Łódź.

W swojej dotychczasowej karierze występował w ekstraklasowych klubach (Jagiellonia Białystok i Widzew Łódź), oraz I-ligowej Arce Gdynia, II-ligowym Turze Turek i III-ligowych ŁKSie Łódź i Finishparkiecie Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. W 2013 roku zaliczył 15 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. W poprzednim sezonie występował w barwach III-ligowym KKSie Kalisz, w którym rozegrał 26 spotkań.

Tomasz Kowalski podpisał z naszym klubem roczny kontrakt.

Witamy Tomka w naszym klubie i życzymy udanych występów w barwach Trójkolorowych.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.