KORMORAN PONOWNIE UCIEKA Z OBJĘĆ STREFY SPADKOWEJ

Drużyna Kormorana Zwierzewo dostarcza swoim kibicom bardzo dużo czystych piłkarskich emocji.

Kiedy trzy kolejki temu drużyna ze Zwierzewa wyszła – będąc w dobrej formie – ze strefy spadkowej, wydawało się że spokojnie dogra sezon i się utrzyma. Tymczasem, ”nagle” przyszły dwie porażki i podostródzka ekipa ponownie musiała grać o życie.

W sobotę podopieczni Krzysztofa Lipińskiego udali się do Działdowa, by stoczyć kluczowy pojedynek o utrzymanie w „okręgówce” z tamtejszym MKS-em. Przeciwnicy, dzięki ostatniemu zwycięstwu, przeskoczyli zwierzewian w tabeli i mieli nad nimi jeden punkt przewagi, co dodatkowo podgrzało atmosferę spotkania.

Mecz rozpoczął się dynamicznie, a obie drużyny od samego początku wykazywały ogromną determinację. W końcówce pierwszej połowy Kormoran Zwierzewo objął prowadzenie. Z rzutu karnego do bramki trafił Sokołowski, dając swojej drużynie cenne prowadzenie, które udało się w sporych bólach utrzymać.

Klub dziękuje wszystkim kibicom za wsparcie i liczy na ich obecność w ostatniej kolejce sezonu 2023/2024, kiedy to do Zwierzewa przyjedzie Zatoka Braniewo.

Kormoran Zwierzewo: Chełmiński, Sezonienko, Wasiak, Wasilewicz, Gutkowski, Kiński, Lipiński, Gadomski, Sokołowski, Rybcicki, Kalwiński.

Tabela V ligi.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.