KTO DAŁBY WIARĘ? KORMORAN POZA STREFĄ SPADKOWĄ PO PIĘKNYM MECZU

Jakaż piękna historia nam się pisze w Zwierzewie. Kormoran w momencie startu rundy wiosennej okupował strefę spadkową i miał problemy ze skompletowaniem kadry na mecze ligowe – teraz tworzy piękne widowiska i pewnie zmierza ku utrzymaniu się w Okręgówce.

W sobotnie popołudnie Kormoran Zwierzewo odnotował imponujące zwycięstwo nad KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, wygrywając 4:2 na własnym boisku. Mecz zaczął się jednak niekorzystnie dla gospodarzy. Goście szybko objęli prowadzenie, a następnie podwyższyli wynik na 0:2.

Kormoran nie poddał się i rozpoczął zaciętą walkę o odrobienie strat. Najpierw Szymon Gutkowski zdobył gola na 1:2, dając nadzieję na wyrównanie. Następnie Wojtek Gadomski, strzelając dwie bramki, doprowadził najpierw do wyrównania, a później do prowadzenia 3:2. Wynik meczu ustalił Konrad Rybicki, strzelając na 4:2.

Dzięki temu zwycięstwu Kormoran Zwierzewo wychodzi ze strefy spadkowej, co jest najważniejszą informacją dla klubu i jego kibiców.

Skład Kormorana: Chełmiński, Sezonienko, Wasiak, Wasilewicz, Rybicki, Rogala, Wasiak, Kiński, Gutkowski, Gadomski, Sokołowski.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.